Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "szelídítsem meg" ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szelídítsem meg" ezt a lányt? Hogyan tudnám neki bebizonyítani, hogy én nem fogom bántani?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy Lány az egyetemen..annyira csodálatos,sosem találkoztam még hasonlóval sem..szeretném őt meghódítani,de tudom nem lesz könnyű.Ahhoz ,hogy értsétek a helyzetet, tudni kell Róla,hogy fél a férfiaktól,nem bízik bennük.Gyerekkorában az apja folyamatosan verte, 17 évesen pedig megerőszakolták.Így persze érthető a bizalmatlansága.Legutóbb elég érdekesre sikeredett a találkozásunk.Nem látta,hogy jövök mögötte,Ő pedig leejtett egy pár lapot a földre,én gyorsan felkaptam valamennyit,hogy visszadjam Neki,de mikor hátulról ráköszöntem,és megérintettem a vállát, szegény annyira megijedt..nagyon sajnálom,csak segíteni akartam..de még így is,ilyen ijedten is annyira csodálatosak a szemei,van bennük valami különleges..hogyan kerülhetnék hozzá közelebb?hogyan bizonyítsam be,hogy én más vagyok?Sosem tudnám bántani..22/F
2010. nov. 13. 19:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszinteséggel, kivéve ha amúgy gázos vagy mert akkor meg sehogy.
2010. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg úgy intézni, hogy minnél töbször egy társaságban legyetek és próbálj meg vele sokat beszélgetni. Az szinte biztos, hogy eleinte nagyon nehezen és nyögvenyelősen fog menni a beszélgetés vele de ha találtok közös témát és te meg kitartó vagy előbb-utóbb megnyílik majd feléd. De ne légy erőszakos ha nem akar beszélgetni ne erőltesd, már az is fél siker ha csak 2 szót váltotok egymással.
2010. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszélj vele többet,de ne nyomulj!! Mosolyogj rá sokat,próbálj vele többet beszélgetni.Próbáld meg elhívni teázni,kávézni,hívd el valami nyugis helyre..
2010. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj és persze őszinteség, öszinteség, öszinteség és nagyok sok kedvesség és figyelmesség.


Sok sikert neked remélem sikerül!!!

2010. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Tudod ez nagyon szép dolog tőled.:)

Továbbra is figyeld, ha segítségre szorul akkor teremj ott(de ne nyomulósan), keresd a társaságát és/vagy ismerkedj össze az ő baráti körével, akkor könnyebb.

És fordulj hozzá őszinteséggel.

Remélem azért tudtam segíteni, sok sikert!:)

16/L

2010. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Légy vele nagyon kedves és őszinte. Hagyd, hogy ő diktálja a tempót, semmit ne erőltess rá, vagy siettes!

Próbálj vele minél többet találkozni, de úgy, hogy többen vagytok, nők férfiak egyaránt. Menjetek csapatostól sétálni, beszélgetni, kávézni vagy teázni.

Emellett pedig légy nagyon türelmes és kitartó. Hidd el, ha szépen lépésről-lépésre haladsz, az ő tempójában és ő is szimpatizál veled, akkor sikerülni fog.

Sok sikert! Aztán időnként számolj be, hogy halad a kis kapcsolat :)!

(pl:1. nyugott beszélgetés meg ilyenek.)

2010. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15%
Ha életed során voltál már szemét lánnyal, szerintem hagyd békén őt.
2010. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Annyira JÓ látni hogy vannak olyan férfiak is akik meglátnak valamit bennünk, hogy csodálatosak vagyunk és hogy a szemét nézi nem a mellét. Hogy nem aza lényeg neki hogy minél előbb ágyba vigye, majd dobja mert talált magának egy ujat. És egyépként tökre nem érdeklik hogy mivan belül hanem csak hogy mivan kívül.

Szóval nagyon becsüllek téged!


És remélem sikerül (:

2010. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
20:54! Emberi dolgokért külön becsülni kell egy pasit?Nem természetes?
2010. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%
érdekes. ha ennyire bizalmatlan ez a lány, akkor honnan tudod, hogy verték meg megerőszakolták?! ne mondd már, hogy szétkürtölte! szerintem kamu.
2010. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!