Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "szelídítsem meg" ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szelídítsem meg" ezt a lányt? Hogyan tudnám neki bebizonyítani, hogy én nem fogom bántani?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy Lány az egyetemen..annyira csodálatos,sosem találkoztam még hasonlóval sem..szeretném őt meghódítani,de tudom nem lesz könnyű.Ahhoz ,hogy értsétek a helyzetet, tudni kell Róla,hogy fél a férfiaktól,nem bízik bennük.Gyerekkorában az apja folyamatosan verte, 17 évesen pedig megerőszakolták.Így persze érthető a bizalmatlansága.Legutóbb elég érdekesre sikeredett a találkozásunk.Nem látta,hogy jövök mögötte,Ő pedig leejtett egy pár lapot a földre,én gyorsan felkaptam valamennyit,hogy visszadjam Neki,de mikor hátulról ráköszöntem,és megérintettem a vállát, szegény annyira megijedt..nagyon sajnálom,csak segíteni akartam..de még így is,ilyen ijedten is annyira csodálatosak a szemei,van bennük valami különleges..hogyan kerülhetnék hozzá közelebb?hogyan bizonyítsam be,hogy én más vagyok?Sosem tudnám bántani..22/F
2010. nov. 13. 19:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
21:05, ilyet tök könnyü megtudni, barátoktól, órán kiderülhet bizalmasabb témánál.
2010. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

ma 21:01-es: Szerinted természetes, hogy igy viselkedik egy fiatal férfi? Abban iagazad van, annak KELLENE lennie, de sajnos egyáltalán nem természetes, söt az ilyen a kivétel. EZÉRT nem kellene leszóni azt, aki az ilyen pozitiv viselkedésröl elismeröen ir.


Az utolsónak meg üzenem, hoyg nemcsak onnan lehet valakiröl tudni valamit, hogy ö személyesen elmesélte, van, aki már régebbröl ismeri és elmondja másoknak esetleg azt is, amit nem kellene.

2010. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nem is gondoltam volna,hogy ilyen sokan írtok majd:)Köszönöm a tanácsaitokat,megfogadom,igyekszem vele kapcsolatba kerülni,persze elsősorban és egyenlőre a beszélgetés terén,nem szeretném ha tolakodó lenne a jelenlétem.Nem tudom már melyik válaszoló feszegette a kérdés vaóságalapját.Az információkat a lány legjobb barátnőjétől tudtam meg,részleteket nem árult el,nem is kértem,nem rám tartozik,ő egyébként azt tanácsolta,hogy hagyjam békén..Viszont én nem tudom kiverni Őt a fejemből...Nem is tudom mi fogott meg benne igazából,maga a lénye talán, a személyisége, mert kívülről vadnak tűnik,hozzáférhetetlennek, de van benne valami különleges, amit szerintem kevesen látnak benne,én pedig pont erre vagyok kíváncsi,hogy milyen mélységei,gondolatai vannak,mi az ami annyira csodálatossá teszi..majd jelentkezem egyébként:)
2010. nov. 13. 22:44
 14/21 anonim ***** válasza:
Arra esetleg nem gondoltál, hogy bejössz a legjobb barátnőnek, és direkt mondott ilyeneket, hátha akkor békén hagyod, és megkaparinthat magának? Elég undorító egy módszer, de sajnos női berkekben elég bevált és alkalmazott......
2010. nov. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ezt nem tartom túl valószínűnek,mert 2 éve együtt van a barátjával,külső szemmel nézve jól megvannak,bár egyikőjüket sem ismerem annyira köelről,olyan szorosan nem taroznak a baráti társaságomhoz..de mindegy is,mert én nem szeretnék tőle semmit,és bár azt mondta hagyjam békén Őt,mégis úgy érzem egy/több próbát megér nekem:)
2010. nov. 14. 10:47
 16/21 anonim ***** válasza:

A naív férfiak :)...figyelj, az a barátnő attól még, hogy van barátja lehet féltékeny a barátnője sikereire. Lehet, hogy helyesebb vagy a pasijánál, és nem akar megszerezni magának, de azt sem akarja, hogy a barátnőjének jobb pasija legyen, mint neki. Persze ez is csak egy eshetőség...

Ha mégis igaz minden, amit a lányról mondott, ne minden áldott nap menj oda hozzá. Inkább heti 2-3 alkalommal véletlenszerűen. Esetleg elkérhetsz tőle jegyzetet beszélgetés ürügyén, ilyesmi. De az semmiképpen sem jó, ha minden nap nyaggatod valamivel!

2010. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
sziasztok!Írtam,hogy jelentkezem,hát itt vagyok..képzeljétek tegnap este elcsattant az első csók:)köszönöm a tanácsokat!
2011. márc. 1. 21:08
 18/21 anonim ***** válasza:
Jaaaaj! De cuki!!! Amúgy is jó napom van, de most nagyon megmosolyogtattál :) Örülök nektek, sok boldogságot!!
2011. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

2010-11-13 19:32-es vagyok.

Örülök Nektek!

Csak így tovább: szépen lassan az ő kis tempójában :)

Legyetek nagyon boldogok, és vigyázz rá!

2011. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ettől most nekem is jó kedvem lett!:D:D szuper vagy csak így tovább ;D
2011. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!