Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom bebizonyítani,...

Anyuci72 kérdése:

Hogyan tudom bebizonyítani, hogy ártatlan vagyok, ha minden ellenem szól?

Figyelt kérdés

Férjem szerint megcsaltam. Viszont én tudom, hogy nem.

Megoldás lehet a poligráfos hazugságvizsgálat? Vagy van még valamilyen ötlet?

Előre köszi.


2011. febr. 14. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Egy kicsit pontosabban írd körbe.

A poligráfot 3 hónapnyi gyakorlás után sikeresen kijátszottam, szóval nem nevezhetném megbízhatónak, főleg miután egyik ismerősöm, gyakorlás nélkül átverte a gépet.

2011. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet,hogy a szemébe mondod őszintén,és nem hiszi el?
2011. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Igazából ha nincs egyértelmű alibid, hiába mondod, és tényleg úgy is van, akkor egyetlen út van, hogy mondod neki KEDVESEN!!!!!, hogy szeretnél elmenni, mert úgy érzed a bizalom elszállt.. meggyőzni pedig nem fogod olyanról, amiről lehetetlen....

Csendben, ajtócsapkodás nélkül távozol, bőrőnd stb...


Hidd el, ha tényleg nem csináltál semmit, bocsánatot fog kérni..

2011. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem bízik meg benned?????? Hát tudod mikor mennék el egy ilyen vizsgálatra......
2011. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

Én egyetlen férfi kedvéért sem aláznám meg így magam.Hazugságvizsgáló,ne röhögtess...........

Vagy bízik benned vagy nem.Ha nem,akkor az nem egyik napról a másikra alakult ki,mik az előzmények?

2011. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Mondd meg a férjednek, ha válni akar, akkor azt mondja, ne hülyeségekkel vádoljon Téged. Valószínű simán csak össze akar törni, hogy úgy ugrálj, ahogy ő fütyül.
2011. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Tudod, a "legjobb vedekezes a tamadas". Lehet hogy pont O csalt meg, de ha Rad fog ilyeneket, akkor O mar nincs a nagyito alatt.
2011. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
És az nem lehet hogy miközben téged vádol meg ezzel, tükörbe néz?? :S
2011. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Felejtős az egész. Minek bizonygatnád az ártatlanságodat? Ha nem hisz neked, akkor úgy is mindegy, a kapcsolatnak nagyjából vége. Mert már nem hisz az ártatlanságodban. Másoknak hisz, Veled szemben, hiszen Te azt mondod, nem csaltad meg. Ennyi a lényeg. Akik szeretik és tisztelik egymást, azok közé ennél nehezebb éket verni. Itt valami más baj is lehet.
2011. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem bizonyítja be a férjed, hogy megcsaltad?!
2011. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!