Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom bebizonyítani,...

Anyuci72 kérdése:

Hogyan tudom bebizonyítani, hogy ártatlan vagyok, ha minden ellenem szól?

Figyelt kérdés

Férjem szerint megcsaltam. Viszont én tudom, hogy nem.

Megoldás lehet a poligráfos hazugságvizsgálat? Vagy van még valamilyen ötlet?

Előre köszi.


2011. febr. 14. 14:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az ártatlanságok nem lehet bizonyítani, csak a bűnt. Hogy tudnád bizonyítani, hogy nem tetted meg, amivel vádol? Sehogy. A törvényben is ezért van az ártatlanság vélelme.

Valami nagyon elromolhatott köztetek. Sajnálom.

2011. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Miért is kellene neked bármit bebizonyítani, ha nem tettél semmit? Bizonyítsa be ő... Amúgy meg ha nem hisz neked, eleve megette a fene az egészet.


Ui: az exem is előjött egy időben azzal, hogy biztos megcsalom. Pár hónapra rá kiderült, hogy ő csalt meg engem, és legjobb védekezés a támadás volt... Kirúgtam.

2011. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nem neked kell bizonyítani az ártatlansgodat, hanem neki a bűnösségedet... ártatlanság vélelme.
2011. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat!

Sajnos nálunk van két gyerek (vagyis nem az sajnos, hogy vannak) nekem nem olyan egyszerű, hogy bepakolok a bőröndbe. Azzal zsarol, ha nem vallom be (amit el sem követtem) akkor kirúg a házból és soha többé nem láthatom őket. Ezért gondoltam, hogy én bizonyítok. Egyébként én is arra gondoltam, hogy neki van valakije. De ez már nagyon durva. Olyanokat mond nekem, hogy néha félek tőle.

2011. febr. 15. 07:18
 15/17 anonim ***** válasza:

A tegnapi első 15:03-as vagyok.

Pont ilyesmire gondoltam, mikor azt írtam, hogy össze akar törni. Védekezz valami ellen, amit el sem követtél. Olyanokat mond, hogy már félsz tőle. Van két gyerek, hogy lépni se tudj. És ha be tudnád bizonyítani, hogy nem igaz amivel vádol, akkor gondolod, hogy kezesbáránnyá változik? Kezdj el más irányba gondolkodni, itt már nem tudsz tenni semmit. A más irány alatt azt értem, hogy mik a lehetőségeid, ha véget ér ez a házasság. És addig kell lépned, míg teljesen össze nem zavar, hogy már azt sem tudod, hol áll a fejed, és akkor ő nyögi be, hogy mindenképp válik. Van munkád, jövedelmed? Van valami tulajdonrészed (ház, autó)?

2011. febr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nagyon jól látod a helyzetet. Válni akar. Mondjuk ezek után én sem akarok vele maradni. A házban ahol élünk van 1/8-ad részem. Van munkahelyem.

Azért akarnám bebizonyítani, hogy téved, hogy tényleg vihessem ami az enyém és a gyerekekkel ne tudjon zsarolni többé. Nem hiszem, hogy kezesbárány lesz az eredmény után, de nekem kell az elégtétel.

2011. febr. 15. 12:54
 17/17 anonim ***** válasza:
Beszelj egy ugyveddel, kerdezz, mert tok biztos hogy nem tud irugni a hazbol, meg kkor sem ha megcsaltad. A gyerekeket nem veheti el, csakis a birosag teheti. Mielott lepsz, menj ugyvedhez, utana tervezd kovetkezo lepesed.
2011. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!