Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem öszinték?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem öszinték?

Figyelt kérdés
Ha egy nő szereti a szexet és van is libidója,akkor miért bújik magyarázatok mögé? Miért nem lehet spontán? Hogy csak szerelemből,én nem vagyok olyan,csak az igazival fekszem le,tehát nem laza és öszinte.
2017. máj. 8. 19:11
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

ma 20:24


Akkor jelentkezz a legyen ön is milliomosba vágó istvánál.


ma 20:25


Na azért látom te is pasi gyülölő vagy.

2017. máj. 8. 22:34
 32/39 anonim ***** válasza:

Konkrétan most azért nyavalyogsz és toporzékolsz itt, mint egy 5 éves kislány, akitől elvették a nyalokajat, mert nem feküdt le veled egy csaj? Szar lehet, de ezért ne általánosíts már és kezdj el szidni egy teljes nemet..!

Mi az, hogy miért nem lehet spontán? Annyira spontán, hogy bárkinek szétdobja a lábait, aki éppen lefektetné? Így gondolod? Hogy viselkedjen r*ibancként, aki bárkivel bárhol?

Igen is vannak olyan nők, akiknek ez a fajta spontaneitás nem fér bele az eletebe. Aki nem fekszik le bárkivel, akinek nem fér vele sem egyejszakas kaland, sem szexkapcsolat. És akkor? Miért ne lenne őszinte egy ilyen nő? Elhiszem én, h szarul esik, ha valaki visszautasítja a szexet, amit felajanlasz, de ez van. Dolgozd fel és ne a másikat hibáztasd. Az, hogy egy nő szereti és élvezi a szexet, nem azt jelenti, hogy bárkivel benne kell legyen. Azért hadd valogassuk már meg, hogy kivel mit akarunk csinálni vagy mit nem. Eszem megáll mennyi rinyagép van itt..

2017. máj. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

tegnap 23:21


Egy nő ha jóképü a pasi akkor nem utasitja vissza a szexet.

2017. máj. 9. 07:31
 34/39 anonim ***** válasza:
92%

Fordítva ülsz a lovon, kiscsibe. Egy nő, ha szexet akar, kiválasztja a legvonzóbb, legdögösebb férfit, aki kielégítheti a vágyait. Ez nem úgy van, hogy minden sármos férfitól lecsúszik a bugyi, és indul a nedvesedés. A szexhez nem szerelem kell, hanem vonzódás.

Téged nem talált vonzónak a csaj, akit meg akartál fektetni. Hát szívás, barátom. Biztos érezte, hogy egy hisztis majom vagy.

2017. máj. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Miért könnyebb nőként élni?


Számba lehetne venni azt, hogy mennyi erőfeszitést kell tennie egy férfinak és mennyit egy nőnek. Szerintem ég és föld. A nőnek alap esetben nem kell megfelelnie, mert hogy az a férfi dolga, igy nekik annyival könyebb ez az egész, mert nincs külön rajtuk ez a nyomás, másik meg hogy férfiként hajtani kell azért hogy legyen nő. Nőknél ez a dolog le van sz.rva ugyan is nekik nem kell semmit csinálni, férfi dolga, na meg tudják hogy bárhol találnak bárkit, mert felfigyelnek rájuk.S ugyanigy a férfinek meg kell felelnie, vagyis olyan ruhákba kell közlekedni, úgy kell magára költenie hogy megfeleljen a nőnek, kényelmi szempontból és esztétikailag. Ami mondanom sem kell rengeteg pénzt elvisz még. Nőknél nincs ilyen. Náluk nem elvárás hogy a másik nem miatt költsön a szépségére. Azért ez a dolog hagy kivánni valót maga után.. És akkor még nők jönnek hogy milyen férfi kell..

2017. máj. 9. 09:22
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Te egy ilyen fizetett troll vagy, aki hergeli a népet ezekkel a marhaságokkal? Más egyebet nem tudok elképzelni ennyi hülyeségre.
2017. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nekem van libidóm, szeretem is a szexet. De csak azzal, aki iránt érzek vmit (nem feltétlenül óriási szerelem, de többet, mint az, hogy tetszik). Nem fűvel-fával. Ez nem értem, miért hazugság, vagy miért zárja ki egymást a kettő. Szerencse, hogy párommal 5 éve jól megvagyunk, és nem szándékozom lecserélni egy téren sem :).
2017. máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
"Egy nő ha jóképü a pasi akkor nem utasitja vissza a szexet." Miért, te nem válogatsz? Lefekszel bárkivel, csak pinája legyen?
2017. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de én nagyon is visszautasítom a jóképű pasikat is ha pl úgy érzem csak szexre kellek neki és nekem ez így nem éri meg....
2017. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!