Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti őszinték szoktatok lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti őszinték szoktatok lenni, ha az aktuális párotok rákérdez, előtte hány emberrel voltatok?

Figyelt kérdés
Vagy néha "szépítetek" a számokat illetően?
2016. márc. 17. 19:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Persze, mivel 2 párom volt eddig.
2016. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
35 felett vagyok, de tőlem ilyent még nem kérdeztek, és sem kérdezek mástól. A fontosabb kapcsolatokat nyilván ismerjük egymás életében, de konkrét számokról elég ovis dolog érdeklődni.
2016. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

Soha nem válaszolok erre a kérdésre,mert nem tudsz jó számot mondani. Az a múlt, és most a jelennel akarsz foglalkozni.

38F

2016. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
66%
Őszinte voltam. 20 évesen már nem dicsőség a 0 tapasztalat, de komolyan gondoltam vele, és azt akartam, ha tényleg szeret fogadjon el így.
2016. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem szoktam megmondani a valós számot, az amúgy is a múlt.

31/f

2016. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Igen oszinte voltam. Bar teny nincs mit szepitenem ;) De ha magas lenne a szamom akkor is elmondanam neki. Es elvarnam tole is az igazat. Egy kapcsolaton belul szamomra fontos az oszinteseg.
2016. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Sunshinedoll ***** válasza:
51%
Tőlem még nem kérdezte senki, és én sem mástól. Tök lényegtelen, szerintem kifejezetten bunkó, és éretlen dolog ezt firtatni. A fontosabb emberekről, kapcsolatokról nyilván tud az ember, de a pontos szám jelentéktelen.
2016. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%
Az első barátommal őszinte voltam. Aztán jött a kettősmérce a részéről. A későbbi kapcsolataimban nem voltam őszinte, végül a páromnál igen. Remélem ő lesz az utolsó kapcsolatom. :)
2016. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem szépítek, nem voltam sok emberrel, de ha sok lett volna, se szépítenék, nem csak a férfiak kiváltsága, hogy össze-vissza szexeljenek, akivel csak akarnak.
2016. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
miért hazudnék? kapcsolatban nincs értelme hazudozni.
2016. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!