Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti őszinték szoktatok lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti őszinték szoktatok lenni, ha az aktuális párotok rákérdez, előtte hány emberrel voltatok?

Figyelt kérdés
Vagy néha "szépítetek" a számokat illetően?
2016. márc. 17. 19:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

- Elvből nem hazudok, pláne kapcsolatban. Nincs értelme.

- Ha már a múltban csináltam valamit, legyen annyi vér a pucámban, hogy felvállalom, vagy beismerem, hogy hibáztam.

2016. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%
Hehe. Akin átment a teljes megye abból rögtön előtör az erkölcscsősz, és üvöltve bunkózza le azt aki ilyet mer megkérdezni. Persze ha a barátod korábban egy herkás, pedofil erőszaktevő volt nyilván az se érdekel mert a múlt az múlt, mi? :D
2016. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%
A szexuális partnerek számát egy lapon említeni a bűnözői múlttal azért elég megdöbbentően primitív dolog. Gratulálok, gondolom te is valami megkeseredett hímecske lehetsz, aki szerint egy nő büdös kur.va, ha egynél több kapcsolata volt előtted.
2016. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
mindig felfelé hazudok mert egy nőnek se kell olyan pasi aki nem sikeres a nőknél by húgom :D
2016. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 ~OnLány~ ***** válasza:

Nem tudtam volna neki hazudni,mivel ő volt az első.

De ha lett is volna előtte valakim,meg mondtam volna,ha rákérdez.Miért kellene eltitkolni az ilyesmit?.

2016. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%
#12: Valóban bunkó dolog megkérdezni a rіngyókat, hogy hány fütyi járt bennük. Ilyenkor mintha szégyellnének bevallani egy minimum háromjegyű számot. :D
2016. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%
Sokan azt hiszik amúgy hogy nem számít mennyi az annyi, "mert az a múlt", meg legalább már "kiélte magát", de szerintem ez hatalmas hülyeség. Őszintén, ismer egyáltalán valaki olyan régóta boldog házasságban élő párokat akik korábban össze-vissza dugtak mindenkivel? Mert én nem. És én úgy látom hogy minél több partnere volt valakinek korábban, annál kisebb eséllyel lesz végül normális házassága.
2016. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
64%

#17

Az én tapasztalataim szerint meg az nem tudott megmaradni kapcsolatban, akinek kevés tapasztalata volt.


Na ilyenkor mi van? :)

Még a végén kiderül hogy minden ember más és más. :O De ezt még leírni is csak félve tudom, hát ilyen nem lehet!

2016. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18: Aha, és milyen kapcsolatban? Én évtizedekig tartó boldog! házasságokról beszélek. Van szerencsém ismerni néhány ilyen párt. Egy dolog közös bennük: mindannyian az elsők voltak egymásnak, és nem azért jöttek össze tini korukban mert "ciki már hogy nincs csajom/pasim".


Az meg hogy valaki nem tud megmaradni egy kapcsolatban rendszerint nem azért van mert tapasztalatlan: sokan egyszerűen csak nagyon rosszul választanak párt maguknak fiatalon, és olyan kapcsolatokba ugrálnak bele (a környezetük hatására), amikbe egyáltalán nem kellene. Pedig egy normális házasságra akkor van a legnagyobb esélyed (de nem kizárólag), ha vársz a megfelelő partnerre, és vele tényleg mindent megtesztek azért hogy működjön a dolog. Mondom, én tudnék olyan párokat mutatni neked akik így tettek, és nagyon is bevált nekik. Te tudnál olyat mutatni nekem aki tucatnyi ex után házasodott, és mondjuk 10 év után is láthatóan jó a házassága?

2016. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
30 n tul egyikunket sem izgatja,h mi tortent 10 eve es hanyszor, es persze a valos szamot egyik sem tudja meg:-)
2016. márc. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!