Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők vajon mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülők vajon mennyire őszinték a gyermekükkel kapcsolatban, kortól függetlenül?

Figyelt kérdés

Adott esetben ha a gyermekük túlsúlyos, úgymond nem szép , nem rendelkezik túl vonzó külsővel, túl nagy az orra vagy a füle, vagy alapból szerencsétlenül néz ki, vagy túl kövér túl sovány. Szóval biztos értitek a lényeget.

amikor látják h a gyerekük nyilvánvalóan hátránnyal indít párkeresés során, akár lány vagy fiúról is van szó, megmondják vajon nekik az igazat, vagy mind szépnek tartja a gyermekét (akár 10 vagy 40 éves) ?

Vagy csak a sablon szöveg megy, hogy nincs veled semmi baj, az is meg az is meg amazis talált magának pedig nem szép nem jóképű?

Vagy a legtöbben hitegetik a gyereket?

Miért nem szólnak esetleg időben a szülők is h drága fiam vagy lányom ez így nem lesz jó h igénytelen vagy vagy kövér vagy vagy sovány?


2015. nov. 7. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szülők nem igazán szeretik megbántani a gyereküket. Majd az életben rájönnek úgy is mennyit érnek. Neme?
2015. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel egy gyereknek a szülői visszajelzés a legfontosabb, minél kisebb,annál inkább. ezért szerintem nem szerencsés, ha a szülő ezt így az arcába mondja.

Lehet ezt úgy is közölni,hatással lenni a gyerekre,hogy az ne sérüljön lelkileg.

2015. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen de valamilyen módon óvatosan csak lehetne velük közölni nem? Hogy tisztában legyenek vele, persze tudom nyilván a szülők is emberek mint bárki más és ha így vesszük akkor nyilván attól ha a szülők szerint valami nem stimmel rajta még másnak bejöhet de az alapokat közölhetnék.
2015. nov. 7. 22:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit akarsz, mit közöljön? Hogy ronda vagy? Te magad is látod a tükörben nem?


Nem igazán értem mit vársz. Ő pedig minek bizonytalanítson el feleslegesen? Ha pl túlsúlyos vagy és ő szól, akkor úgyis az egészséged miatt teszi. Ha egyébként jól érzed magad a bőrödben, akkor meg minek törjön le? Idővel ha folyton visszautasítanak emiatt, akkor majd magad is rájössz.

2015. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, ne szaporodj!
2015. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel a szülő a gyerekét SZERETI ezért túltekint a külsőségeken. És nyilván számára nem nehéz elhinni, hogy majd akad olyan társa a gyerekének aki meglátja benne azt a csodát amit ő is lát.

Amúgy apró dolgokért igenis cseszegetik az embert, nekem mindig mondogatták anno hogy öltözködjek nőiesebben, ne szakadt farmerben járjak kockás inggel, ha barátot akarok magam mellé stb.


Meg mondjuk ha a túlsúlyos gyerek fogyni akar, akkor a korrekt szülői magatartás az lenne,hogy támogatják. Csak ez sajnos sokszor együtt jár azzal hogy a szülőnek magába kéne tekintenie és elismerni, hogy talán az egész családra ráférne, hogy ne zsíros cupákokat egyenek reggeltől estig. Szóval a korrekt fejlődőképes szülő azért kritika nélkül is tudja támogatni a gyerekét.

2015. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam a másik véglet volt.Anyám úton-útfélen cseszegetett valami miatt,közben kevésbé voltam nála maszkulinabb,minden értelemben.Ezt ismerősöktől hallottam vissza,mindkét nemből.
2017. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!