Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ismerkedtetek már úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkedtetek már úgy fiúval, hogy tudtátok róla hogy kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Nyilván nem haverkodásra gondoltam, hanem komolyabb dologra
2015. nov. 1. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hisz önző dögök vagyunk és az ilyen nem igazán akadályoz meg minket.
2015. nov. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

annál jobban nyomulnak.

mert a barátnőm van jelentése=tudok úgy kefélni és tudok úgy viselkedni,hogy velem legyen egy nő.

2015. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aperitif ***** válasza:
59%
Úgy érted, voltam-e már szerető, másodhegedűs? Igen.
2015. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. Úgy már igen, hogy nem árulta el, hogy van párja (és utólag roppant kellemetlen volt, fb-on meglátni a barátnőjével pózolva). És nem egyszer fordult elő úgy ráadásul, hogy nem én kezdeményeztem.

Szóval szándékosan még nem fordult elő.

2015. nov. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A volt párom így ismerkedett meg velem. Nem bánta meg egyikünk sem, mert utána négy évig együtt voltunk.


Azt gondolom, ennek a dolognak az erkölcsi része a kapcsolatban levőt terheli, nem a szingli oldalt (kivéve persze ha nem ért a visszautasításból, de az már egy sokkal általánosabb probléma, nincs köze ahhoz, hogy a másik kapcsolatban van-e vagy sem).

2015. nov. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!