Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem öszinték?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem öszinték?

Figyelt kérdés
Ha egy nő szereti a szexet és van is libidója,akkor miért bújik magyarázatok mögé? Miért nem lehet spontán? Hogy csak szerelemből,én nem vagyok olyan,csak az igazival fekszem le,tehát nem laza és öszinte.
2017. máj. 8. 19:11
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

#18


Nyugi, nincs tele ilyenekkel, elindul A-tól és befejezi Zs-nél. Olvasd el és tanulj belőle.


Egyébként ezt is tudnám bárkinek ajánlani: https://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM&t=13s

Ezen nagyon sokat lehet nevetni. :D :D

2017. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
A videóban az ürge hülye. Azt mondja hogy a nők érzelemhez kapcsolják a dolgokat,mégis a hideg rázza őket ki az érzelmes pasiktól. Számomra a nő maga az ellentmondás, az önellentmondás, a hazugság, a hülyének nézés, az átverés definíciója, entitása, fizikai megnyilvánulása.
2017. máj. 8. 19:57
 23/39 anonim ***** válasza:
96%

Tanár vagyok. Elmondanám, hogy kevés férfi gondolkodik logikusan és gyorsan. És bár sokszor logikusabbak a férfiak a nők sokkal gyorsabban gondolkodnak, már csak az érzelmi alapok miatt is. De ebbe ne menjünk bele.

A kérdésedre a válaszom: mert míg a fiúkat arra nevelik hogy mondd meg neki jól a véleményed, a lányokat arra, hogy ne adjanak hangot erősen a véleményüknek. Sokan szégyellik a libidójukat mert félnek attól, hogy ribban.cnak tartják őket stb.

Amúgy az én libidóm az egekben van és imádom a szexet, és most szex kapcsolatban vagyok. De én is csak szerelemből fekszem le. Igen, össze lehet adni, szeretem az illetőt, de most csak ennyire kellek neki, így vele vagyok. A nők többsége utál érzelmek nélkül szexelni, mert amikor szexre vágyunk, nem rideg kefélésre vágyunk hanem érzelmekre.


Amúgy meg a szexualitás elég bensőséges dolog, nem kötelessége veled őszintének lennie erről, bocsi. Senkinek semmi köze hozzá.

2017. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
93%

Kár is neked bármit mondani kérdező, te úgyis találsz mindenben kivetni valót, mert nem olyan sötét mint a te agyi szinted.


",mégis a hideg rázza őket ki az érzelmes pasiktól."

Ne a te saját sz..r tapasztalatodból indulj ki. Nem te vagy a világ közepe. Bocsi. :D :P


Fejezd már be a p..csogásodat, szégyent hozol a férfi társadalomra a viselkedéseddel és az önsajnálatoddal!

2017. máj. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Természetéből adódóan nem viselkedik úgy mint egy férfi. Inkább ezt becsüld és tiszteld. Nem nőies és vonzó egy azonnal lábait széttáró "ribi"... Szerintem ezt te is érzed. ;)
2017. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
19: idióta vagy. Nő vagyok. Gyorsan gondolkozom. Nálad mindenképpen. És irtó gazak ezek az általánosítások.
2017. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Annyi idióta, buta pasi van, hogy már fáj. Foleg, ha ilyen himsivunisztia dumát nyomnak.
2017. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Szia Tanárnéni!
2017. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
28%
# 26/28 Már miért gáz az általánosítás? Van egy tapasztalatom és kivetítem mindenkire. Ez sokkal egyszerűbb, mint gondolkodni, keresni mást, megismerni sokkal több embert.
2017. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Szervusz....69%-on vagy? Jó is az a 69.... :-)
2017. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!