Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem öszinték?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem öszinték?

Figyelt kérdés
Ha egy nő szereti a szexet és van is libidója,akkor miért bújik magyarázatok mögé? Miért nem lehet spontán? Hogy csak szerelemből,én nem vagyok olyan,csak az igazival fekszem le,tehát nem laza és öszinte.
2017. máj. 8. 19:11
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
3%

Mert gyávák és azt hazudják (maguknak is), hogy erősek, függetlenek és bátrak, holott pár ezreléküktől eltekintve ennek épp ellenkezője mondható el. Nem az ő hibájuk mondjuk, túl hirtelen kerültek a mélyvízbe.

30/f

2017. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

ma 19:31


Biztos irja a könyv azt is hogy a nők kizárólag a jóképü sármos pasikal fekszenek le.

2017. máj. 8. 19:35
 13/39 anonim ***** válasza:
0%

#10


Hát, ha a "sír"-t a könyv úgy érti, hogy ezzel manipulál, akkor tényleg nem egyoldalú a cím, de ha nem akkor simán értelmezhető úgy is, hogy "amiért hazudik a férfi, azért sír a nő".

2017. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
21%

#12


olvasd el, de lehet, hogy koppanni fogsz, mert tévedésben élsz. :)

2017. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

ma 19:35


Ez a könyv is a pasikat hibáztatja és a nőket védi,az ilyen könyveket tüzelőnek szoktam használni..

2017. máj. 8. 19:37
 16/39 A kérdező kommentje:
Egyébként itt az oldalon is rengetegen irták hogy egy könyvböl nem lehet megtanulni csajozni,mert az összes ilyen könyv csak marketing fogás..
2017. máj. 8. 19:39
 17/39 anonim ***** válasza:
96%

#16


Ez NEM csajozni és pasizni tanít meg!!! Hanem felhívja a figyelmet arra, hogy a két nem miben különbözik egymástól és ha majd párt alkotnak, akkor kommunikáció terén mire figyeljenek oda.

Hisz egy férfi másképpen kommunikál, mint egy nő.


Egyébként mondatértelmezésből megbuktál. A szerzők kommunikációs szerzők, NEM párkereső tanácsadók.

2017. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
24%

#17


Remélem nincs tele csupa általánosítással, hogy a férfi tévézik csak egésznap, sörtvedel, "férfibüszkeség", "vadászösztön" stb. a nő meg kecses, érzékeny, játszmázik, imád "soppingolni", gagyi bulvárt fogyaszt és pakolják tele a '70-es évek filmjeit idéző "szituációkkal", mintha a házasságok a Mézga Géza - Rezovits Paula párra alapulnának.

2017. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Ezt könyv nélkül is megmondom..A pasik egyszerüen logikusan és gyorsan gondolkodnak. A nők meg bonyolultan és lassan.
2017. máj. 8. 19:50
 20/39 anonim ***** válasza:
0%

19:35 vagyok és nem beszéltem semmilyen könyvről. Nem könyvben olvastam, hogy gyávák, ezt tapasztaltam.

30/f

2017. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!