Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem öszinték?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem öszinték?

Figyelt kérdés
Ha egy nő szereti a szexet és van is libidója,akkor miért bújik magyarázatok mögé? Miért nem lehet spontán? Hogy csak szerelemből,én nem vagyok olyan,csak az igazival fekszem le,tehát nem laza és öszinte.
2017. máj. 8. 19:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
98%

Sirok ezeken a kérdéseken.


Mi van, valaki nem akar veled dugni?

2017. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%
Én férfiként megválogatom még az egy éjszakás partnereket is. A nők is így vannak vele.
2017. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
95%
Őszinteség? Abból, mindig csak a gubanc van.
2017. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
Őszinte leszek veled helyette is. Nem akar veled lefeküdni. Kész, pont.
2017. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
97%
Talán azért, mert folyton átb*znak minket a pasik és kellemetlen érzés, mikor valakinek csak arra kellesz, főleg, ha még el is játssza, hogy többet akar. Egy ideig én is naivan szexelgettem, mert szeretek szexelni, de rá kellett jönnöm, hogy ebben semmi érték nem rejlik. Előbb ismerjen meg valaki és bizonyítsa, hogy nem csak arra megy, utána lehet szexelni.
2017. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
97%

Borzasztó primitív kérdés, süt róla a durcázás, de azzal egyetértek, hogy az emberek többsége nem őszinte, inkább képmutató.


Átszövi a világot ez.

2017. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
95%

Még Allan és Barbara Pease kommunikációs, testbeszéd kutatók és könyvírók is ilyen címet adtak az egyik könyvüknek:

Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő?


Csak ajánlani tudnám mindenkinek. :) Nagyon sokat meg lehet tanulni a két nemről ebből a könyvből.

2017. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
96%
Spontán ő, csak nem veled 😅
2017. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
0%

#7


Elég egyoldalú cím, kicsit olyan hatást kelt, mintha a férfiak lennének a hibásak kb. mindenért.


De lehet maga a könyv jó, de a cím nagyon rossz.

2017. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
76%

#9


A nők is lehetnek hibásak persze. Azonban a cím nem egyoldalú, ha elolvasod a könyvet, akkor megérted, hogy miért ezt a címet adták neki.



Jelen esetben a kérdező csak hisztizik mert nem akart valaki d..gni vele, ennyi. :) És most lesüllyedt egy kisóvodás szintjére és sírdogál. Ó...szegényke. :D

2017. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!