Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az olyan kapcsolat, ahol teljes az őszinteség?

Figyelt kérdés

Ahol nincs "de ezt ciki elmondani", meg "de nem akarom megbántani", meg "majd megoldódik valahogy", hanem a felek MINDENT meg tudnak beszélni, 100% őszintén.

100-ból hány kapcsolat ilyen kb szerintetek?


2017. jan. 16. 23:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100- ból, kb 2. De annál többen vágynak rá.
2017. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az összes ilyen volt. Általában annyira fáradt vagyok a nap végére, hogy amikor találkozunk már semmi erőm illetve kedvem nincs ahhoz, hogy magamban tartsak dolgokat, vagy ne arról beszéljek, ami épp a szívemet nyomja. Maximum azt tolerálom, amit már százötvenhatszor szóvá tettem, de még mindig nem változott. akkor azzal érdemes megbarátkozni.

Ahhoz meg pláne nincs, hogy még kitaláljak ilyen hulyeségeket, amikre később emlékezni kell...

2017. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Még barátságból se sok ilyen van. Nekem két barátom van, akik tűrik ha őszinte vagyok velük, a többiek féligazság pártiak.


A látszat világában az embereknek fájdalmas a valóság. Én például mai napig rohadtul tudok röhögni azon, ha egy férfi meglepődik azon, hogy egy nő nem csak a lábát szőrteleníti. Vagy amikor megkérdeznek egy férfit, hogy néz ki a ruha, neki nem tetszik, megmondja és hupsz... Már balhé.


Az emberek társadalmilag a konstans hazugságokra programozták be magukat, és csodálkoznak, hogy nem bírják, ha kiszakadnak a komfort zónából.

2017. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Részemről így játszom mindig.
2017. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Max. 10%, de a teljes, 100%-os őszinteség nem biztos, hogy olyan jó, mint ahogy elsőre tűnik...
2017. jan. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem szoktak ilyenek aggasztani, hogy megbantom a masikat, cikinek plane nem erzek dolgokat, szerintem a sajat erzeseim jobban erdekelnek ennel sokkal, szoval ha valami zavar azt elmondom.
2017. jan. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
én őszinte vagyok mindenben a párommal. már amikor van...
2017. jan. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100% ban szerintem nincsenek. mert ha van egy két hibája vagy idegesítő szokása nem fogod mindig felhozni ha nem változtatott rajta és számodra nem igazán baj szóval én így értettem vagy ha volt van vmi kisebb baj ami holnapra megoldodik és felesleges szomorkodni miatta vagyis én így vagyok vele. amúgy eléggé ritka az ilyen manapság.
2017. jan. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%

És itt a jelenbeli dolgokra gondolsz, vagy a múltbeliekre is? Mert nekem voltak olyan dolgaim, amit soha az életben nem mondanék el a páromnak. Egyszerűen azért, mert én nem tudnám tolerálni ezt az ő helyében, így lehetőséget se adok neki, mert lehet, hogy ő tudná, de ez nem túl valószínű.


Amúgy szerintem ez a 100%-os őszinteség nagyon ritka. Sok ember csak együtt van valakivel, mert nem volt jobb.

2017. jan. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mi teljesen őszinték vagyunk egymáshoz. Nincsenek egymás előtt titkaink. Mindent tudunk egymásról, még azt is, ami ciki, szégyelljük mások előtt, de egymás előtt nem. Bármit meg tudunk beszélni, még soha nem volt olyan, hogy 2 év alatt veszekedtünk volna bármin is.
2017. jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!