Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem neki? Ez annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Ez annak a jele?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú akivel kb 1 hete ismerkedtem meg, nálunk dolgozik. Már mástól is hallottam, hogy tetszem neki, de nem tudom, hogy csak cukkolják-e vele.

Pl ma is mikor kint voltam náluk, az egyik kollégája azt mondta neki, hogy inkább a munkára figyeljen és ne engem nézzen. És habár nagy szája van, mindenre tud valami frappánsat mondani, erre nem szólt semmit. De ezután már csak kíváncsiságból is oda-oda néztem rá, és tényleg mindig engem nézett.

Meg csomószor van, hogy udvariaskodik: kisegít engem, előre enged, és újabban meg kétértelmű megjegyzéseket tesz.

De ha találkozunk, akkor sokszor teljesen csöndbe van, máskor meg nagyszájúskodik, illetve viccelődik nekem.


2010. ápr. 27. 17:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Megírom a fejleményt: ma szintén találkoztunk, és az egyik közös ismerősünk azt mondta, hogy bátortalan, zavarban van ha én ott vagyok, ezért nem udvarol. :D

Meg odamentem hozzájuk, hogy hátha hozzám szól majd valamit, tudunk majd beszélgetni, de meg sem mukkant...Viszont próbáltam ma csinos lenni, és mikor meglátott, majdnem kiestek a szemei, vagy 3-szor végignézett engem. (nem ribis voltam vagy ilyesmi, hanem csinos) :)


De pont a nem létező önbizalmam miatt azon gondolkozom, hogy ez tiszta hihetetlen, hogy én bárkinek is tetszenék, főleg egy ilyen rendes fiúnak...És ilyeneken gondolkozom, hogy vajon mi tetszhet neki rajtam, mert én semmi olyat nem látok magamon amit jó lenne :/

2010. ápr. 28. 19:15
 12/12 anonim válasza:
igen tutti , hogy bejössz neki
2010. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!