Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem neki? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Bővebben lent. Normális válaszokat!

Figyelt kérdés
Már egy ideje tetszett egy srác, nem is olyan rég belezúgtam. Most pénteken ismerősöméknél filmeztünk, ő is ott volt. Mellém ült le a kanapén, és tök jól elvoltam vele, mivel mindketten láttuk már a filmet. Hülyéskedtünk, beszélgettünk. Egyszer csak kijelentette, hogy kényelmesnek tűnök, aztán rám dőlt. Szerintetek?
2011. febr. 6. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100% hogy tetszel neki
2011. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy tetszel neki, bár vannak azok a típusú fiúk, akik minden lányt ölelgetnek, stb. Ha ő olyan akkor lehet csak barátkozik, ha nem, akkor vszínű, h tetszel neki. Hány évesek vagytok?
2011. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen?:S Valaki szerint biztos, hogy nem, valaki szerint igen.. Megköszönném ha írna még valaki!:):P Egyébként neked meg köszi a választ!
2011. febr. 6. 17:33
 4/11 A kérdező kommentje:
Én 15 ő 17. Egyébként nem olyan, hogy olyan ölelgetős típus..
2011. febr. 6. 17:34
 5/11 A kérdező kommentje:

*Nem olyan ölelgetős típus.

Kijavítottam! :P

2011. febr. 6. 17:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetszel neki , jó kifogás volt szerintem fog még közeledni hozzád csak te is add tudtára finom jelekkel hogy tetszik
2011. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálom majd valahogy! :P De fölöslegesen nem szeretném, hogy tudja, hogy belezúgtam. :S
2011. febr. 6. 17:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ha nem ilyen ölelgetős típus, akkor szinte biztos, hogy tetszel neki:)

2. voltam

2011. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De egyébként az a baj, hogy messze lakik :S több száz km... :(
2011. febr. 6. 17:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy azért mert tetszel neki.
2011. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!