Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem a lánynak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a lánynak? Miért ilyen hűvös velem? Nagyon gyors válaszokat, fontos, köszönöm. (:

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerem,eddig 2x volt nálam,a második alkalommal smároltunk. Én csókoltam meg,viszonozta,de azóta úgy ha discoban látom,nem mosolyog rám,én próbálok szemezni vele,de mindig elnéz. Nem szoktunk beszélni,nem köszönünk egymásnak,mintha nemis ismernénk egymást. Szerintem msnen is letiltott. Még azt sem mondtam neki hogy boldog szülinapot,mert olyan furcsa lett.

18F / 16L


2011. ápr. 13. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csók alapján leszűrte, hogy nem érdemes veled folytatnia. Sajnos sok lány az első csók alapján dönt.
2011. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy a csók alapján döntött, de egész biztos, nem akarja folytatni, ha akarná, akkor már keresett volna. Ne is törődj vele, ne vegyél róla tudomást, ha legközelebb látod, tiltsd le msn-ről te is és lehet, hogy hiányozni fogsz neki. Ha így sem keres meg, akkor veszett fejsze nyele.
2011. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Vagy csak lehet hogy látszatra ilyen? Mikor nálunk volt,olyan aranyos volt,nem volt ilyen,sokat mosolygott,stb.

Állítólag csak miattam jár abba a discoba,ahova járok énis.. Meg hogy tetszem neki..

2011. ápr. 13. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:
legközelebb ha látod buliban menj oda hozzá és köszönj neki, utána ha ő akar valamit biztos jelezni fogja neked és látni fogod, hogy van-e még esély
2011. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!