Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem neki? Ez annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Ez annak a jele?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú akivel kb 1 hete ismerkedtem meg, nálunk dolgozik. Már mástól is hallottam, hogy tetszem neki, de nem tudom, hogy csak cukkolják-e vele.

Pl ma is mikor kint voltam náluk, az egyik kollégája azt mondta neki, hogy inkább a munkára figyeljen és ne engem nézzen. És habár nagy szája van, mindenre tud valami frappánsat mondani, erre nem szólt semmit. De ezután már csak kíváncsiságból is oda-oda néztem rá, és tényleg mindig engem nézett.

Meg csomószor van, hogy udvariaskodik: kisegít engem, előre enged, és újabban meg kétértelmű megjegyzéseket tesz.

De ha találkozunk, akkor sokszor teljesen csöndbe van, máskor meg nagyszájúskodik, illetve viccelődik nekem.


2010. ápr. 27. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem biztos, hogy tetszel neki :) hajrá, nekünk is ugyanígy kezdődött a sztorink és egy éve vagyunk most együtt :)
2010. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is tetszel neki...:)

De úgyis fog ez szépen alakulni...:)

2010. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Amúgy nekem sem közömbös, egyre inkább tetszik nekem is. De én nagyon félénk vagyok, ha beszélgetünk mindig zavarba jövök, nem tudok vele hosszabban beszélgetni....

Ezt hogyan lehet legyűrni?


+ már attól is zavarban vagyok, hogy lehetséges, hogy tetszem neki.

2010. ápr. 27. 17:19
 4/12 A kérdező kommentje:
De jó, hogy ezt írjátok! Köszönöm :D
2010. ápr. 27. 17:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez az legyen egy kis önbizalmad. Öltözz csinosabban mosolyogj sokat,és persze mondogasd magadnak mekkora nagyszerű ember vagyok
2010. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

17.19-es vagyok.

Szerintem fog ő lépni!Hiszen mindenki ezzel ugratja,és egy idő után ciki lenne ha nem csinálna semmit.

A félénkséged?Szerintem egy idő után feloldódsz és elmúlik.

Próbálj arra gondolni,hogy ő is ugyanolyan ember mint te.És benne is vannak félelmek...

2010. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a "zavarban vagyok amikor beszélek vele" nekem is ismerős.Nekem az egyik osztálytársam tetszik, és néha úgy veszem észre, hogy én is neki, de ha elkezdünk beszélni, és beszélünk beszélünk a végén már nagyon oldott a hangulat, nevetünk és észre sem vesszük magunkat.És ráadásul nálunk nincs semmi komoly, a te eseted sokkal biztosabb, mármint az, hogy tetszel neki(szerintem 100%) szval ne aggódj, jön majd magától az egész:)

Már így előre sok boldogságot:P

2010. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hát szerintem tetszel neki:)
2010. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
biztos hogy tetszel neki:P egyszer kapd el a pillantását és nézz mélyen a szemébe :D
2010. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

első vagyok

imádom az ilyen love storykat :):):) sokszor visszamennék a múltba hogy megint átéljem ezeket a kezdeti lángolásokat, amikor a párom hajtott rám és én nagyon jól tudtam de kérettem magamat :P

szerintem is ő fog lépni

2010. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!