Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti élveznétek a nyaralást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti élveznétek a nyaralást feleség+anyós társaságában?

Figyelt kérdés
Végre sikerült egybehangolni a szabadságunkat a nejemmel, és azt terveztük, hogy jövöhéten leugrunk 5napra a balatonra. Már a kempig részleteit tárgyaltunk, amikor kipattant a fejéből az ötlet, hogy vigyük anyósomat is mert apósom egész nyáron dolgozik, és nemtudnak elmenni. Anyuka meg miért is unatkozna otthol,ha van lehetősége nyaralni. Igaz, jó kapcsolatban vagyok vele, nem az a tipikus sárkányfajzat anyós, de nekem valahogy mégsincs kedvem 5napig kerülgetni amikor egy romantikus 2személyes kikapcsolódásra vágyom. Párom szerint csak azért nem akarom vinni, mert többe kerülnének a programok mintha csak ketten lennénk, és egyszerüen sóher vagyok.

2016. aug. 6. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Nő vagyok, de neked adok igazat.

Az egész éves mókuskerékből ki kell tudni szakadni és csak egymásra koncentrálni.

Megértem, hogy kedvezni akar az anyjának is, vagy lehet azt hiszi unatkoznátok ketten. Szerintem vita helyett szelíd megoldással kellene rendezni, mert ha még az út előtt csupa veszekedéssel telik az idő, akkor az egész nyaralást hazavághatja.

Köthetnétek mondjuk kompromisszumot. Most elmentek kettesben, utána elmentek az anyóssal kirándulni valahova egy napra.

2016. aug. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Az anyósom egy eléggé dögös milf, és monokinizni is szeret, szerintem beizzítanék egy anya-lánya szexet.


Viccen mívül, eddig minden anyóssal jóban voltam (na nem rosszra gondolni :) de még magammal is nehezen nyaralok együtt. :)

2016. aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Alapvetően egyetértek #1essel. Anyuka gondolom pikkpakk benne lenne, hm? Meg elmondhatod a feleségednek ugyanezt, hogy te 2személyes, romantikus nyaralásnak tervezted a dolgot.


26/F

2016. aug. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Javasolnám az asszonynak, hogy akkor menjenek ketten Anyukával kempingezni, én meg beizzítanék egy dögös fiatal csajszit, és elmennék egy romantikus 2személyes kikapcsolódásra...
2016. aug. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fru_ ***** válasza:
100%

Ha nektek is ilyen nehéz összehangolni a szabadságot, akkor szerintem jogos, hogy kettesben töltsétek.

Azt kérdezd inkább a kedves feleségedtől, hogy neki mi a kifogása ez ellen?

2016. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Magic85 ***** válasza:
Igazad van ha nem tetszik a dolog. Szerintem mond meg neki, hogy kettesben szeretnél lenni és nem szeretnéd az anyosód jelenlétét.
2016. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!