Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg genetikai hulladék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg genetikai hulladék lennék?

Figyelt kérdés
egyre többször merül föl bennem hogy lehet hogy egy genetikai zsákutca vagyok. szóval a külsőtől kezdve hogy csúnya vagyok, vékony és gyenge, görbe is, a belsőig át unalmas szótlan önbizalomhiányos szűz magába forduló sokat stresszelő érzékeny srác, egészen a kérdés fő részéhez érve hogy kis szerszámom van, és kevés spermával ami nem is spriccel pl. és egy tisztességes fitymaszűkületnek is tulajdonosa vagyok. ezek a dolgok mind összeadódnak és csak még roszabbá gyötrelmesebbé teszik az életem. lehet hogy genetikailag erre lettem rendeltetve, valami hiba csúszott be és úgy alakult hogy nemzőképtelen "nem életrevaló" legyek? a nővérem pl. 11. éve küzd gyerekért neki a méhével van valami ami miatt nem lehet..szóval lehet hogy mi ezt örökültük már a szüleinktől ezt, genetikailag ilyen rossz tulajdonságokat kaptam? csak nem értem, mert a szüleim egészséges jó mentalitású, fizikumú emberek akiktől nem ezt kellett volna kapnom, ők szépen alakították az életük, ha ezt nézem de lehet talán egy régebbi szálról, elődről jött ez, és ezek a tulajdonságok mind rajtam csapódtak le, ennyi külső-belső negatív dolog, és még lenn is amiket leírtam nem tudom...
2010. márc. 25. 22:44
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
19/f voltam
2010. márc. 25. 22:44
 2/19 anonim válasza:
igen
2010. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

túl parázod az egészet...túlzásokba esel

és ne mondj ilyet h lehet h nemzőképtelen vagy, mert az nem ettől függ és ha ilyet mondassz bevonzod

szóval csak legyen pozitív a felfogásod,járj el bulizgatni haverokkal, érezd jól magad, még fiatal vagy, élvezd az életet, ismerkedj lányokkkal, ne légy annyira visszahúzódó,legyen önbizalmad, ha vékony vagy járj el eddzeni, és ha bajod van a külsőddel kicsit változtass rajta

csak hajráá!!

:)

2010. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna egy depressziós hangulatomban...

Érdemes lenne foglalkoznod magaddal rendszeresen.. Meditációval, bokszzsákkal vagy bármivel ami jól esik.


Béke.

2010. márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18/L voltam.
2010. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%

Hát nem akarlak elkeseríteni, de ahogy így leírod, te tényleg az a fajta vagy aki a természete kiválasztódás útján kiszelektálódna:D

De ma már nem nagyon él "az erősek megmaradnak, a férgese kihullik" dolog ebben a kontextusban, szoval összeismerkedhetsz vmi hozzád hasonló félénk csajszikával és fellángolhat a nagy szerelem.

2010. márc. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Hát nézzük haver, "vékony és gyenge" ezen egyszerű testedzéssel konditerembejárással máris változtathatsz ki x-elheted, "görbe is" valószínűleg a gyengeségedből adódik ha edzel rendesen helyre jön, ha nem akk csontkovács."A belsőig át unalmas önbizalomhiányos" Egy ember se unalmas biztos van amiről szivesen beszélsz hozzád hasonló csajokat keresgélj majd alakul hidd el."szűz magába forduló sokat stresszelő érzékeny srác," Ez mind az előbbiek következménye ha azokon változtatsz automatikusan megnő az önbizalmad el veszted a szüzességed stb..."kevés sperma" kit érdekel sztem sennkit "kicsi szerszám" a nők 5 cm-ig érzékelig a szerszámod utána már semmit tehát ha jol bánsz vele semmi gáz"fityma szűkület"ezzel szenvedek én is:D amugy meg urológus és máris semmi problémád nincs kezdődhet a szexuális élet. Sok sok munka kitartás elszántság ez az ami kell barátom.
2010. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A fitymaszűkületet meg lehet műttetni, sőt meg is kell, hogy ne keserítse meg az életed. Ambuláns műtét... rajta! Tégy az életedért, ne csak keseregj!
2010. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy genetikai hulladék, csak önbizalomhiányos és rossz a felfogásod. De ha esetleg van módod és lehetőséged rá (anyagilag), akkor eljárhatnál pszichológushoz. Ő talán tudna segíteni abban, hogy feloldódjanak benned ezek a gátlások meg a stressz meg minden.

Amúgy pedig ha fitymaszűkületed van, nem értem, miért nem mész el vele orvoshoz? Nem csoda, hogy ilyen vagy. Másrészt pedig, ha gyengének és vékonynak érzed magad, az ellen is tudnál tenni, hogy megváltozzon. Eljárhatnál sportolni, gyúrni (ott is vannak olyanok, akik biztos segítenek neked, hogy hogy edz, mit egyél). Az hogy mennyire nagy a péniszed és mennyire spriccel a sperma, az nem számít. Egy normális ember nem az alapján fog megítélni. Azt mondtad unalmas vagy, de hát biztos vannak olyan dolgok, amik érdekelnek téged és amiket szeretsz csinálni.

Szóval bizonyos dolgok miatt feleslegesen stresszelsz. De bizonyos dolgokért pedig te magad is tudsz tenni, ha ennyire zavar. És ne azt sugározd ki az emberek felé, hogy te egy hulladék, semmitérő embernek tartod magad, mert hidd el, ez meglátszik a kisugárzásodon és ők is emiatt fognak annak tartani. Emeld ki magadban a jó tulajdonságaidat, mert biztos hogy vannak olyanok. És ne becsüld le magad ennyire, kicsit próbálj meg több önbizalmat meríteni. És legyen pozitív kisugárzásod, és akkor azt mások is észreveszik rajtad.

Remélem picit tudtam segíteni!:)

20/L

2010. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hello!

1. lépés, menj el valamilyen sportra, bármire ami érdekel, ez javit az alkatodon, a tartásodon, az önbizalmadon, a fizikumodon, az étvágyadon stb.

2. lépés próbáld meg a dolgokat jó irányba forditani, ha unalmasnak érzed magad és szótlannak, akkor ne legyél az, egy normális lánnyal bármilyen témáról el lehet beszélgetni és ha jól megy neked csak fel kell hoznod a témát , mert a lányok úgyis csak locsognak és fecsegnek :)


Egyébként ezek a dolgok amiket leirsz a külsődről és ahogyan látod őket ezek a dolgok tesznek téged csúnyává, stresszelőssé, befordulóssá stb.

Ha megnyugtat, ismerek nem egy fitymaszűkületest, egyrészt meg lehet műtetni ha nagyon zavar, másrészt ha nem akadályoz semmiben akkor pedig nyugodtan együtt is élhetsz vele, hidd el az ágyban nem ez számit.

Spriccel vagy nem, nem tudom, ha lánnyal vagy szerintem nem is lényeges, mert a lány nem azt fogja nézni, főleg ha benne van. De nem hiszem hogy ettől függne a nemzőképessége valakinek.

Kinézeten is lehet változtatni, millió csúnya ember van aki tudja viselni , csak kell egy stilus hozzá ami csak a tied, és meg kell tanulni viselni magadat. Hidd el a belsőd kihat a külsődre. Nem mindegy hogy hogyan látod magad. Ha igy érzel amiket leirtál akkor ezek mind látszódnak is rajtad. Élvezd az életet és ne törődjél ilyenekkel. Ettől leszel szép és erős és büszke és társasági és minden ami vágysz.

De mondok egy példát. Szerinted Denny De Vito szép ember? Mégis van stilusa ami miatt minden ember szereti.

Érted már mire akarok kilukadni?

2010. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!