Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Ennyire emberi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Ennyire emberi hulladék lennék?

Figyelt kérdés
Minden pasinak csak annyira kellek, hogy megdugjon meg megszoptasson...mit szépítsem...elkeseredtem. Csak a barátaim (vannak köztük fiúk is) látnak bennem némi értéket. Pedig nem érzem magam ilyen rossznak, hogy csak erre lennék jó. Semmi kirívót nem teszek. Nem vagyok plázacica, nem nyalok mindenkinek ész nélkül, nem piálok, nem cigizek és mégis ez van.
2011. máj. 3. 17:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Uhh ilyennel se találkoztam hogy nem iszik cigizik:D Korod?
2011. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy ilyen lány kellene hosszú kapcsolatra aki nem nyal mindenkinek ész nélkül, nem plázacica, nem piál, nem cigizik:) Valószínű rossz fiúknál kopogtatsz akkor ha csak annyira kellesz nekik, hogy jól megb@sszanak azt félre dobnak.... Én nekem soha nem kellene olyan csaj akit csak ilyenre használnék ki, nekem pont ilyen komoly csaj kellene mint te:)
2011. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ha hagyod magad megdugni és megszopatni, akkor ezt is fogják veled tenni. Talán kicsit komolyabban kellene hozzáállni az élethez. Meg a párkapcsolathoz.
2011. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Naiv vagy és hagyod hogy kihasználjanak. Amíg együtt vagytok, 3 hónapig semmi szex, szopatás, nyalás, semmi. Ha ezek után még veled marad, akkor 3 hónap után jöhet a többi. Csak akkor marad veled ennyi ideig szex nélkül ha tényleg szeret.
2011. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2011. máj. 3. 17:18
 6/25 anonim ***** válasza:
Jah hogy 15 vagy és már páran jártak ott alul is nálad..hát grat. gondolom az a tucat srác elmondta hogy megdugott azok továbbadták és elterjedt. grat.
2011. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Második kommentelő én vagyok, és én 17leszek nyáron:) Ha gondolod felvehetsz msnre.
2011. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
De úgy látom félreértitek...nem feküdtem le egyik barommal sem, és nem is szoptam le egyiket sem...nekem az a bajom, hogy CSAK erre kellenék. Így inkább bele sem megyek a dolgokba.
2011. máj. 3. 17:19
 9/25 anonim ***** válasza:
Egyszerűen rossz emberismerő vagy.
2011. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ahha, és 15 évesen több fiúnak is hagytad, hogy a magadévá tegyen. Na, ez itt a probléma. Mégis, mit tettek ezek a fiúk érted, amiért ilyen könnyen odaadtad nekik a testedet?
2011. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!