Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy hulladék vagyok. Van kiút?

Egy hulladék vagyok. Van kiút?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. a problémáim a következők. olyan csúnya vagyok, hogy széttörik a tükör ha belenézek. olyan önbizalomhiányos vagyok, hogy a hangom is remeg, ha beszélek valakivel, akinek nagyobb az önbizalma. jah, és ha nem is remegne a hangom, akkor se tudnék értelmeset, vagy vicceset mondani. egy hulladék vagyok. egyszerűen szar az életem. nem tudom, mit kezdjek magammal. nincsenek barátaim, és nem is lesznek, mert ahova most megyek uj suliba, onnan tuti h kinéznek majd, mert egy szánalom vagyok/leszek. tudom előre, h nem tok majd semmit mondani senkinek emiatt a k.rva önbizalomhiányom miatt, és igy nem lehet barátkozni. amúgy nem a külsőm miatt vagyok ilyen kib@szottul gyáva, hanem azért, mert tudom, hogy nem tudok beszélgetni, és ettől félek előre. amiért még utálom magam: egy nagy szerencsétlenség vagyok, szarok a reflexeim, kiesik a labda a kezemből. alapvető dolgokat nem tok megcsinálni. és amint láthatjátok, egy önsajnál(tat)ó ribi vagyok. nah kb. ezek miatt nincs kedvem élni. paff. ötlet? amugy nem is várok életmentő választ, csak jól esett leirni. meg kiváncsi vagyok a véleményetekre.
2011. aug. 26. 20:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Én meg hiszem hogy meg tudom látni benned a legszebbet akkor is ha te így vélekedsz magadról...


Csak 22 évesen nem vihetem túlzásba önmagam ajánlását mert még pedofilnak néznének :D Pedig szívesen felforgatnám a gondolkodásod :)

2011. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ha megismernél, nem sok kedved maradna semmiféle felforgatáshoz:)
2011. aug. 26. 20:26
 3/33 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem vagy egyedül ezzel a problémával. :)
2011. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
megnyugtató:)
2011. aug. 26. 20:28
 5/33 anonim ***** válasza:

Első vagyok... Hahaha, hidd el csak annál jobban érdekel :)


Minnél kevesebbnek tekinted magad annál nagyobb a kihívás ami engem perverz módon mégjobban ösztönöz, lenyűgöz :)


Szeretem az új felfedezéseket és élményeket mikor nem valami átlagossal van dolgom hanem különlegességgel, mint te :)

2011. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

hát tényleg sajnálom, de össze kell törnöm a képet.

nem különleges vagyok, csak egy önbizalomhiányos kislány a sok közül:) jól esik, hogy érdekellek, de nem akarok csalódást okozni az átlagosságommal:)

2011. aug. 26. 20:39
 7/33 anonim ***** válasza:
én teljesen együtt tudok veled érezni. mert én is ilyen vagyok. egy hájas disznó vagyok, nem szeret senki, és én se szeretek senkit. sosem voltak barátaim, és túlzás nélkül. nincs kivel beszélgetnem, most is egyedül vagyok itthon már egy hete, mert mindenki máshol van. az egyetlen, akihez beszélhetek, az Aya, de ő... nos, ő más mint mi. és mondanám, hogy szívesen beszélgetnék veled, de tudom hogy úgyse írnál. végül is ki akarna velem beszélni? :) az a baj hogy egy gyáva sz@r vagyok, és nem tudok olyan mély sebet vágni hogy elvérezzek. meg nem is tehetem, mert ha kimutatnám a gyengeségem még el is küldenének itthonról. na, tessék, remélem kicsit jobban érzed magad, hogy nálad nagyobb szerencsétlenek is vannak.
2011. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
egyébként, első... annyiszor mondták már nekem online azokat, amiket te most a kedves kérdezőnek... és aztán mindegyik csak meggyűlölt. pedig komolyan, ekkora érdeklődéssel fordultak felém, mint te. de talán a kérdező kevésbé reménytelen és szánalmas eset mint én.
2011. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
azt nem hinném, hogy nálam nagyobb szerencsétlenség vagy:D amugy én ahány kövérebb csajt ismerek, mind rohadt jófejek, ugyh nem ez számit. és mivel te is jó fejnek tűnsz, irok is egy privit, ha rájövök, hogy kell:D
2011. aug. 26. 21:12
 10/33 anonim ***** válasza:

Hmm újabb versenyző :)


Kérdező, nem tudsz csalódást okozni nekem. Már elmúlt hogy bármi elvárásom is legyen az emberekkel szemben. Így képtelenség csalódni :)


Aya, én nem tudok gyűlölni sem. Bakker. Muszáj előítéleteket ragasztani rám? Csalódnék meg gyűlölnék... Mindjárt eljátszom a sértődöttet...


Na de mondom, mostmár licitálhattok melyikőtök a reménytelenebb :)


Gratulálni tudok mindkettőtöknek, mert ahhoz hogy rosszul érezzük magunk, ahhoz is munka kell. Idő. Energia. És ti azt mondjátok hogy ebben professzionális szintre jutottatok :)



Továbbra is tartom a véleményem hogy minnél gázabbnak érzitek a helyzetet, az annál érdekesebb nekem :)


És ez nem gúnyolódás, hanem valamikor sorstárs voltam...

2011. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!