Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy hulladék vagyok. Van kiút?

Egy hulladék vagyok. Van kiút?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. a problémáim a következők. olyan csúnya vagyok, hogy széttörik a tükör ha belenézek. olyan önbizalomhiányos vagyok, hogy a hangom is remeg, ha beszélek valakivel, akinek nagyobb az önbizalma. jah, és ha nem is remegne a hangom, akkor se tudnék értelmeset, vagy vicceset mondani. egy hulladék vagyok. egyszerűen szar az életem. nem tudom, mit kezdjek magammal. nincsenek barátaim, és nem is lesznek, mert ahova most megyek uj suliba, onnan tuti h kinéznek majd, mert egy szánalom vagyok/leszek. tudom előre, h nem tok majd semmit mondani senkinek emiatt a k.rva önbizalomhiányom miatt, és igy nem lehet barátkozni. amúgy nem a külsőm miatt vagyok ilyen kib@szottul gyáva, hanem azért, mert tudom, hogy nem tudok beszélgetni, és ettől félek előre. amiért még utálom magam: egy nagy szerencsétlenség vagyok, szarok a reflexeim, kiesik a labda a kezemből. alapvető dolgokat nem tok megcsinálni. és amint láthatjátok, egy önsajnál(tat)ó ribi vagyok. nah kb. ezek miatt nincs kedvem élni. paff. ötlet? amugy nem is várok életmentő választ, csak jól esett leirni. meg kiváncsi vagyok a véleményetekre.
2011. aug. 26. 20:15
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Egyre érdekesebb... Először jön mindenki hogy mekkora szarul érzi magát, aztán írok pár kommentet, mostmeg visszajövök és minden komment tele van a vigyorgó smilie-kkal meg ismerkedni akar mindenki lelkesen....


Lenyűgözőek vagytok :) Pedig azt hittem valami bajotok van aztán itt kiderül csak nem volt kivel beszélgetni?!

2011. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
A smiley-t a legkönnyebb leírni... :) Volt már hogy valakinek kénytelen voltam teleírni egy egész sort smiley-val miközben bőgtem mint egy kisgyerek..:) dehát mindegy, te tudod, én szívesen beszélgettem volna veled. :)
2011. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Igazából csak nem vagyok msn felhasználó.

Meg facebook sem. Meg egyik sem.


Én valódi fizikai kapcsolat felhasználó vagyok :)

2011. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
a franc, kiábrándultál belőlünk?:( igy már nem is vagyunk érdekesek, hogy egy kicsit jobban érezzük magunkat?:D amugy a szmájli nálam is egyfolytában van, hacsak nem akarok naon drámai lenni, ahogy a kérdésemnél volt:P hangulatomtól független:D
2011. aug. 26. 22:04
 25/33 anonim ***** válasza:

Na látod, én vagyok az aki csalódást tud okozni, egyszerre kettőtöknek :)


Ti továbbra is elkápráztattok engem, mivel az életerő energia az sugárzik belőletek, ha épp úgy hozza kedvetek :)


Én viszont mára elbúcsúzok, örülök hogy felpiszkálhattam a kíváncsiságotok :)

2011. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Végigolvastam a válaszokat is,de nem értem,hogy van annyi önbizalomhiányos ember... szerintem amúgy jól is teszitek,hogy ismerkedni akartok egymással,legalább valakivel megbeszélhettek dolgokat.Én is önbizalomhiányos vagyok de már rájöttem,hogy az emberekkel van a gond nem velem.És ami a legfontosabb vannak akik nem a külsőt nézik,a belső alapján értékelnek.
2011. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
És nézzétek kicsit pozitívabban a világot,hidd el jól tudom ez nehezen sikerül,nekem sem volt eddig szép életem.
2011. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

tényleg? :) belőlem az energia? ilyet se mondtak még. :) egyébkét most tényleg jobban érzem magam egy kicsit, de végül is a depresszió nem annyiból áll, hogy egész nap a sarokban sírok. megvan a világnézetem és a magamról alkotott képem, csak nem mindig hangoztatom. kár hogy csak élőben szeretsz beszélni mert én élőben egy szót sem tudok szólni. :)


egyébként nem nagyon tudom most pozitívan látni a világot vagy az életem.. talán majd megváltozik.. remélem nem lesz késő. (jó tudom, ez elég drámaian és hülyén hangzott..) csak az a baj, hogy nem mehetek el a pszichológushoz. pedig rámférne.

2011. aug. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Itt most komolyan arról megy a vita hogy ki a nagyon szerencsétlenség?????????????????????????

Eddig azt hittem, én vagyok a legnyomorékabb emberi roncs a földön, de látom hogy tévedtem XD Én legalább nem vetekszem a "rangért" :|

2011. aug. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

@fizikaikapcsolatfelhasználó: belőlem, életenergia? valamit elnéztél...

@ex-önbizalomhiányos: hát ja, könnyű azt mondani, hogy nézzük pozitívan a világot. hogy is kezdjek ehhez hozzá?:D

@utsó: hát ja bameg eddig vetekedtünk a rangért, de te most nyertél. gratula.

2011. aug. 27. 11:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!