Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy hulladék vagyok. Van kiút?

Egy hulladék vagyok. Van kiút?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. a problémáim a következők. olyan csúnya vagyok, hogy széttörik a tükör ha belenézek. olyan önbizalomhiányos vagyok, hogy a hangom is remeg, ha beszélek valakivel, akinek nagyobb az önbizalma. jah, és ha nem is remegne a hangom, akkor se tudnék értelmeset, vagy vicceset mondani. egy hulladék vagyok. egyszerűen szar az életem. nem tudom, mit kezdjek magammal. nincsenek barátaim, és nem is lesznek, mert ahova most megyek uj suliba, onnan tuti h kinéznek majd, mert egy szánalom vagyok/leszek. tudom előre, h nem tok majd semmit mondani senkinek emiatt a k.rva önbizalomhiányom miatt, és igy nem lehet barátkozni. amúgy nem a külsőm miatt vagyok ilyen kib@szottul gyáva, hanem azért, mert tudom, hogy nem tudok beszélgetni, és ettől félek előre. amiért még utálom magam: egy nagy szerencsétlenség vagyok, szarok a reflexeim, kiesik a labda a kezemből. alapvető dolgokat nem tok megcsinálni. és amint láthatjátok, egy önsajnál(tat)ó ribi vagyok. nah kb. ezek miatt nincs kedvem élni. paff. ötlet? amugy nem is várok életmentő választ, csak jól esett leirni. meg kiváncsi vagyok a véleményetekre.
2011. aug. 26. 20:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, merre felé laksz?

Szívesen találkoznék, és hidd el, a nap végére egy életrevaló vidám lány lennél. Neked csak az kell hogy valakivel megbeszélhesd a problémáid, és én nagyon szívesen beszélgetnék veled. :)


17/F

2011. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

hé,nekem van kedvem beszélni veled:D írj egy privit,és elmondom az msn címem:D

(persze csak hogy ha nem gond,hogy én még csak ősszel leszek 14)

2011. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

anonimity, az a baj, hogy én élőben rohadtul nem tudok beszélgetni:( de ha küldesz egy privit, szivesen válaszolok.

utsó válaszolónak pedig megirtam az msn-em:)

2011. aug. 27. 13:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!