Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy hulladék vagyok. Van kiút?

Egy hulladék vagyok. Van kiút?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. a problémáim a következők. olyan csúnya vagyok, hogy széttörik a tükör ha belenézek. olyan önbizalomhiányos vagyok, hogy a hangom is remeg, ha beszélek valakivel, akinek nagyobb az önbizalma. jah, és ha nem is remegne a hangom, akkor se tudnék értelmeset, vagy vicceset mondani. egy hulladék vagyok. egyszerűen szar az életem. nem tudom, mit kezdjek magammal. nincsenek barátaim, és nem is lesznek, mert ahova most megyek uj suliba, onnan tuti h kinéznek majd, mert egy szánalom vagyok/leszek. tudom előre, h nem tok majd semmit mondani senkinek emiatt a k.rva önbizalomhiányom miatt, és igy nem lehet barátkozni. amúgy nem a külsőm miatt vagyok ilyen kib@szottul gyáva, hanem azért, mert tudom, hogy nem tudok beszélgetni, és ettől félek előre. amiért még utálom magam: egy nagy szerencsétlenség vagyok, szarok a reflexeim, kiesik a labda a kezemből. alapvető dolgokat nem tok megcsinálni. és amint láthatjátok, egy önsajnál(tat)ó ribi vagyok. nah kb. ezek miatt nincs kedvem élni. paff. ötlet? amugy nem is várok életmentő választ, csak jól esett leirni. meg kiváncsi vagyok a véleményetekre.
2011. aug. 26. 20:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Nem tudtok olyat mondani amiért én rosszat gondolnék rólatok... Esélytelen, erre képtlenek vagytok. Minden másra képesek :)
2011. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Örülök, ha 'jófejnek' tűnök a számodra, és megpróbálok minél kevesebb csalódást okozni, hogyha beszélgetünk!


Az első válaszoló... egyre jobban kezdesz érdekelni te is engem. :) Magabiztosnak tűnsz abban hogy meg tudnál változtatni ilyen embereket mint én.. Esetleg hogyha komolyan megpróbálnád, akkor írhatnál nekem egy privátot, és msn-en beszélgethetnénk. :)

2011. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

hmm, kitartó vagy:D nem értem, miért a szerencsétlenségek érdekelnek, dehát izlések és pofonok:D

a franc, vetélytársam akadt. én vagyok a szerencsétlenebb, nem hagyom, hogy aya elvegye a rangom:O:D

egyébként, nekem nem kerül energiába, h szarul legyek, nálam alap:D bibibíí:D

2011. aug. 26. 21:19
 14/33 A kérdező kommentje:
aya, irtam privit:P
2011. aug. 26. 21:21
 15/33 anonim ***** válasza:
szerintem nálam már senki nem lehet lejjebb az önbizalom szintjén:) a pirulástól való félelmem ( eritrofóbia) és a hányástól való félelmem ( emetofóbia) elég sok mindenben akadályoz:( esetleg akik hasonló cipőben járnak, írhatnak privit :)
2011. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
hát igen, vetélytársad akadt. :) sajnos nekem sem kerül sok energiába, a véremben van ;) nekem azt kell gyakorolnom, hogy hogy nevessek, amikor sírni volna kedvem, mert itthon nem tolerálják a depressziót. :)
2011. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
úgy nézem, nem vagyunk egyedül ezzel az egésszel. írok privit neked is, fóbiás:) (nem kivánlak hosszu távon igy hivni, csak hogy tudd, rólad van szó:P)
2011. aug. 26. 21:28
 18/33 anonim ***** válasza:
(egyébként felvettél msn-re? :) vagy ma már nincs energiád beszélni?:) esetleg írd meg te is a címed, mert nem mindig mutatja, ha fölvett valaki)
2011. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
ha szarakszik az msn, vegyél fel te is:D gyongyvirag@t-online.hu
2011. aug. 26. 21:32
 20/33 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, itt hagytál?:( pedig már kezdtelek megkedvelni:(
2011. aug. 26. 21:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!