Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Azokat a férfiakat se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Azokat a férfiakat se sajnáljátok, akik valóban kedvesek, udvariasak, mégse veszik figyelembe a nők?

Figyelt kérdés
Léteznek a nőgyűlölők, akik kedvesnek mondják magukat, de valójában nem azok. De léteznek olyan férfiak is, akik valóban kedvesek, udvariasan viselkednek, mégse jön össze nekik semmi egy nővel se. (Tudom, mert ismerek ilyen férfit.) Őket se tudjátok sajnálni?

2015. szept. 19. 19:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
90%
Nos sajnálni nem sajnálom őket, de nekem volt kapcsolatom egy ilyen sráccal. Ő olyan típus volt akit itt "vékony, magas" srácnak hívnak, szemüveges volt, általában minden lány barátzónába száműzte, de alapvetően egy nagyon kedves jófej srác. Nem mondanám hogy hű de jóképű lett volna de valamit megláttam benne amit mások nem. Nagyon rövid idő alatt beleszerettem pont azért mert kedves, udvarias, vicces volt és még a hibáit is elnéztem (pedig volt neki rengeteg és nem mindegyik volt elnézhető). Körülbelül 1 hónapig tartott neki ez a kedves-udvarias korszak utána elkezdte leszarni a fejem pedig semmi rosszat nem tettem de neki tök kényelmes volt, hogy gyakorlatilag mindent én szerveztem és hogy ott voltam neki.. ezért nem is szakított. Végül akármennyire is szerettem megváltam tőle mert teljesen leépültem érzelmileg az elhanyagolása miatt. Szóval a tanulság: hiába udvarias-kedves egy pasi miután jobban megismered akkor jössz rá valójában milyen és hogy elfogadhatóak-e azok a rosszabb tulajdonságai is..
2015. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!