Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Azokat a férfiakat se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Azokat a férfiakat se sajnáljátok, akik valóban kedvesek, udvariasak, mégse veszik figyelembe a nők?

Figyelt kérdés
Léteznek a nőgyűlölők, akik kedvesnek mondják magukat, de valójában nem azok. De léteznek olyan férfiak is, akik valóban kedvesek, udvariasan viselkednek, mégse jön össze nekik semmi egy nővel se. (Tudom, mert ismerek ilyen férfit.) Őket se tudjátok sajnálni?

2015. szept. 19. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
Mit érsz azzal, ha sajnálnak?
2015. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
uram isten amig ekkora lúzer vagy hogy sajnálatra vágysz felejtsd el a kapcsolatokat...
2015. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
1: Az lemaradt, hogy nem rólam van szó, én nem vagyok ilyen férfi. :)
2015. szept. 19. 19:52
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
a nők nem sajnálják inkább kinevetik hogy mekkora 1 luzer
2015. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Én sajnálom őket, és kívánom nekik, hogy találjanak normális párt.
2015. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
2: Na ez az a hozzáállás, amitől kinyílik a bicska a zsebemben. Először is, nem rólam van szó. Másodszor pedig miért kell lúzerezni, mikor nem is írtam semmi olyat, hogy utálom a nőket (mert nincs is így)?
2015. szept. 19. 19:53
 7/21 A kérdező kommentje:

4: Van aki igen, de szerintem, és remélem, hogy így van, létezik olyan is, aki nem.


5: Igen, úgy látszik, vannak normális emberek is, a 2-es válaszoló tanulhatna tőled. :D

2015. szept. 19. 19:55
 8/21 anonim ***** válasza:
Na, akkor módosítom a kérdést, szerinted ezek a srácok mit érnének, ha sajnálnák őket? Megoldana bármit is?
2015. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%

Nyilván nem nevetek a "nyomorukon", de most mivel jobb neki ha sajnálom? Számomra ez a téma közömbös.


És persze, tudnám sajnálni, de az kinek lenne jobb? Nekem elviszi az energiámat, feleslegesen minek foglalkozzak valamivel? A másiknak semmivel nem lesz jobb.

2015. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
Miért sajnálnám őket? Azzal előrébb vannak? Engem se sajnál senki, hogy bármit csinálok, nulla sikerem van, de nem is segítene semmit.
2015. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!