Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban gáz, ha nem eredetinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban gáz, ha nem eredetinek hiszik a mellem?

Figyelt kérdés

Átlagos alakom van, nem vékony már, de nem is husi (170/58, 91-65-95).

A melleim szerencsére nem lógnak, melltartóban pedig szép a tartásuk.

Többször megkaptam, miért csináltattam meg, holott nem.

De ez valóban szégyellnivaló?

Csak mert állítólag manapság a férfiak körében csak a kis mell jöhet szóba, és inkább duci lány pici cicivel, mint vékony lány nagy mellel.


2015. aug. 27. 09:45
 1/7 anonim válasza:

hát az utolsó mondattal nagyon nem értek egyet :D bár nem a melle miatt fogok összejönni egy lánnyal

amúgy meg ne foglalkozz velük

2015. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az a gáz ha ha tényleg mű...ha természetes és szép akkor örülj neki és mond meg őszintén, hogy ez az eredeti állapota :)

sokan a nagy mellű lányokra mennek, van aki a kicsit keresi, van akinek meg mind1 :) szóval biztos van akinek bejössz te is :)


22F

2015. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nők mondják vagy férfiak?


Én nem bírom a szilikoncicit, pedig semmi mással nincs problémám, műszempilla, műköröm, erős smink tetszeni szokott. Mindegy mekkora, majdnem mindegy milyen alakú, csak ne legyen szilikon. De van akinek az tetszik.

2015. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

Nem, a férfiaknak a nagy mell (ésszerű határok közt) tetszik.

A kérdésre válaszolva: csak akkor gáz, ha tényleg mű.

2015. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a melleid természettől adódóan olyanok, mintha egy sebész kése formálta volna nagy gondossággal, akkor nincs miért szégyenkezned, éppen ellenkezőleg! Ez a kis mell fétis meg nem tudom, honnan jön: van, akinek ez tetszik, van, akinek az. De ha a nagy mell nem volna vonzó, akkor nem csináltatná meg annyi nő...
2015. aug. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond nekik hogy egyet fizet kettőt kap akció volt. Most komolyan, ilyen hülyékkel mit lehet kezdeni, akkik már akkor is baromságokat mondanak amikor kérdeznek?
2015. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"Csak mert állítólag manapság a férfiak körében csak a kis mell jöhet szóba, és inkább duci lány pici cicivel, mint vékony lány nagy mellel."


nagyon unatkozol?

2016. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!