Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen valóban létezik?

2015. aug. 11. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 20 évesen sem tudnék összejönni egy 15 éves kisfiúval, nemhogy 23 évesen... még a 19 is olyan, hogy inkább ne... Nem akarok senkinek sem az anyja lenni (egyelőre :))
2015. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem a kerdest kell nezni, hanem a 22-dik valaszadot.
2015. aug. 11. 13:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Kamu
2015. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem kamu, de ha igaz akkor imádom! Annyira nihilista az egész, szembemegy az összes álszent erkölcsi szabállyal.
2015. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ez a srác többedjére írja le a történetét...nem tudom mennyire kamu, de igazából lehetséges...


22F

2015. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem tartom kizártnak. Ettől függetlenül nagyon beteg dolognak gondolom...nagyon!


Viszont nagyon sok beteg ember él a világon, simán lehet, hogy van ilyen, még akkor is, ha épp aktuálisan ez a válasz kamu.

2015. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Számomra az utána lévő válaszai is megdöbbentők. Én nem hiszem el, hogy ilyen van. De ha igaz, szomorú, hogy ilyen a mai világban megtörténik.

Azt meg végképp hülyének tartom, aki ezt nem ítéli el.

2015. aug. 11. 13:41
 8/16 anonim ***** válasza:

Ismertem egy párt. A fiú 17 a nő 29 éves volt. (kb. két évig jártak előtte titokban)

Hiába könyörgött mindenki a srácnak, ő hajthatatlan volt, esküvő, gyerekek stb. Akarták, mindketten.


Évekig ment a jajj de szép család idill, aztán mégis elváltak. A srác most 30 évesen senkinek sem kell, ugyanis a korban hozzá illő lányoknak / nőknek nem kell 3 gyerek hétvégére, illetve -50 % fizetés sem.


Én is azt hittem tinédzser koromban, hogy én mindent tudok, aztán később csak rájöttem, hogy nem úgy van.


Lehet igaz a történet, de tíz év múlva már kevesebb lesz a lelkesedés, szerintem.

2015. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
# 7 Miért kéne elítélni? A csávó állítása szerint nem volt korhatár alatt szex köztük. Ergo törvénysértés nem történt. Mi a probléma? Van bárki a Földön akinek ez zavarja a személyes szabadságát? Ártanak vele bárkinek? Nem. Szóval akkor nincs jogod beleszólni.
2015. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Menjenek már a büdös pi**ába oda! Jó pár férfi meg 30+ éves és szűz! Ez meg ennyi idősen házasodik meg gyerek... PENDEJO
2015. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!