Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok és kövér. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok és kövér. Az ilyen lányoknak semmi esélyük pasit találni?

Figyelt kérdés
Mindenki (pasik) keresztülnéz rajtam, mintha nem is léteznék. Így hogy ismerkedjek?
2010. márc. 8. 13:29
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

kedves előző. nem várom, hogy sajnálj, bár lehet, hogy így tűnik és biztosan én is sajnálom magam, csak ez belülről nem így érződik (de ezek szerint te is sejted, milyen érzés ez belülről). ellenben amit az előbb leírtál, a sajnálat helyett sokkal hasznosabb volt, ugyanis pontosan ugyanazt gondolom, mit azok a lányok, akikről írtál, pont így ahogy pontokba szedted. ezt gondolnám én is azokról, akik bármilyen módon közelednének. egy éveken át belédrögződött dologtól nyilván nehéz szabadulni, miért gondolnám másképp. és igen, én is azt gondolom, hogy zsírdisznó vagyok, kb. 20-22 kilót lőttem be magamnak én is. viszont képet nem fogok felrakni, mert igazán felesleges.

hogy miért nem vagyok képes változtatni, azt igazából én sem tudom. nyilván a pozitív tapasztalat segítene, de ezt pedig a negatív hozzáállás gátolja. picit ördögi kör ez.

14:28, köszönöm a drukkolást, kedves vagy, a súlyomon talán sikerül egyszer változtatnom (mondjuk az arcom meg olyan amilyen, ez van):).

tegnap 15:37, gratulálok a babához, köszönöm a biztatást és örülök, hogy nálad minden rendben. :)

2010. márc. 9. 16:32
 42/49 anonim ***** válasza:
eszembe sem volt
2010. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
bocs, 15:07-nek szólt, csak amikor elkezdtem írni a választ, te még nem látszottál. :) bocs, de nem írok privit, jó nekem ez az anonimitás. :)
2010. márc. 9. 17:41
 44/49 anonim ***** válasza:
78%

Hm.

Nem olvastam végig az összes választ, de én is kommentálnám a kérdést.

A nővérem 100 kg felett van (mindig is duci volt). A fogai elöl kissé ferdék, a lába rövid, tehát nem a tipikus cicababa-típus.

Mégis 9 éve él boldog házasságban egy olyan férfival, aki egy jóképű, sportos, izmos ember.

Mi szűrhető le ebből?

Hogy egy duci, nem túl előnyös külsejű nő is találhat magának pasit hosszú távra (a tesóm példája mutatja, hogy nem is akármilyet). A házasságát megelőzően sem volt gondja a fiúkkal.

Két dologra kell odafigyelni:

1. ápoltság: egy dundi csaj is lehet csinos, divatos és nőies, ha az alkatához előnyös ruhákban jár, rendezett a haja stb.

2. belső tulajdonságok: nővéremnek remek humora van, sosem hisztizik, mindenkivel kedves és rengeteg barátja van.


Amúgy 18-19 éves koromban én is voltam 85-90 kiló (most 175 cm/61 kg vagyok), de nekem sem volt problémám a pasizással...valakinek pont a teltebb csajok tetszenek.


24/L

2010. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

"képet nem fogok felrakni, mert igazán felesleges."

Én azt tanácsolom, hogy ettől a szemlélettől szabadulj meg, de minél gyorsabban. Szerintem ez az, ami miatt még nincs párod.

Ha valamit meg akarsz oldani, akkor általában is nagyon rossz, ha úgy állsz hozzá, hogy mi miatt NEM fogod megoldani.

A duci lányokra eleve jellemzőbb a pozitív életszemlélet. Aza duci lány, amelyik alapból negatív - víziószerű, futnak tőle a fiúk, ahogy bírnak (ha nem duci, sokszor akkor is: kivéve, ha mondjuk istennői szépség is közben).

2010. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim válasza:
68%
szia ez egyáltalán nem igaz az aki másodszora válaszplt nagyon téved nincs az előírva hogy kövér nőnek kövér pasi szép nőnek pdig jóképű pasi való. én is ducivagyok, de a fiuk szerint nagyon szép arcom van 15 éves vagyok de több barátom volt már megjegyzem nem akár milyen mert a vékony barátnőm majd megpusztult értük szoval több barátom volt mint a barátnömnek aki vékony és nagyon szép. és a fiúk azzal válaszoltak hogy mért én mert:vicces vagy humoros és van ömbizalmad szóval ha van önbizalmad az álompasikat is ellehet szedni a vékony csini szép lányoktól ezt ne feledd el. és ha valaki mástmond mint az aki azt mondta hogy csak ronda pasival hát az hazudik!!!!!!!!!!!és buta!!
2010. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Érdekes dolgokat olvastam itt.


Viszont egy dolgot furcsának találok. Írták itt, hogy legyél magabiztos, vidám stb.

Amikor én ezt alkalmaztam, akkor volt néhány lány, aki azt mondta rólam, hogy nem érti mire vagyok ennyire beképzelt mikor ronda vagyok.

Véleményem szerint egyáltalán nem voltam beképzelt, csak simán azt gondoltam magamról, hogy nem vagyok olyan csúnya, mint ahogy ők azt mondják. Törődtem magammal, a hajammal, a sminkemmel. Erre mit mondtak? Beképzelt vagyok. Most akkor hol is az igazság?


Természetesen nem hanyagoltam el magam azóta sem, de valahogy nem tudom magam olyan magabiztosnak érezni, amikor egyfolytában lenéznek a cicababák.

2012. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
59%

Roppant egyszerű: nem a cicababákkal kell foglalkoznod, hiszen ők féltékenyek. Minél több versenytársukat le akarják söpörni a pályáról - olyan eszközökkel, amilyen van nekik. Ha náluk csúnyább, akkor már ne legyen párja?


Ne hagyd magad! Neked a férfiakkal kell foglalkoznod, nem velük!

2012. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :)
2012. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!