Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok és kövér. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok és kövér. Az ilyen lányoknak semmi esélyük pasit találni?

Figyelt kérdés
Mindenki (pasik) keresztülnéz rajtam, mintha nem is léteznék. Így hogy ismerkedjek?
2010. márc. 8. 13:29
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetnénk hogy hány cm és kg vagy?

Azért kövér és kövér közt is van külömbség...

2010. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
persze. 172 cm és 84 kiló. akkor most azt mondjam, hogy naugye? :))
2010. márc. 8. 14:30
 23/49 anonim ***** válasza:
Rossz a hozzáállásod! Ha azt hiszed, hogy csúnya vagy, mások is azt hiszik majd rólad! Valakinek biztos tetszel/tetszeni fogsz, csak meg kell találni azt az embert!
2010. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
35%
már bocsi, de szerintem ez kamu! Olyan méretekkel csak maximum 10 kilót kéne fogynod és egyébként is az nem olyan durva, hogy senkinek ne tetszen! Szerintem legalább 150cm/150kg vagy!
2010. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
a mai világban mindenki talál társat a pasik lassan meg unják a szexmániás 15 éves ribancokat és ha nem is toppmodelleket de szerető társat keresnek..szerintem ez miatt ne bánkódj sportolj nyáron menj úszni vagy akár télen is ha van rá lehetőséged,és ha az arcod nem tökéletes egy kis smink segíthet :D
2010. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
11%
és ha nem sikerül lefogyni azért a böllér még így is szerethet...
2010. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
14:42. hát ha te ezt kamunak gondolod, akkor nem élted meg amit én, hogy hozzád se szól senki. mármint persze, eldumálgatnak néha, de kb. ennyi. hogy egy fickó úgymond "udvarlási" érdeklődéssel forduljon hozzám, na olyan még nem volt. és voltam 10 kilóval könnyebb is, ami még mindig kövér, igaz nem annyira, ez sem változtatott a dolgon. lehet, hogy bennem van a hiba, de egyelőre nem tudom, hogy mi.
2010. márc. 8. 14:49
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig "Csúnya vagyok és kövér.", semmi esélyed sincs. Ha majd azt mondod, hogy tudom, kellene egy kicsit fogynom, de így szebb a bőröm, a hajam, a mellem, a ........ mosolyom, és kedves, vonzó egyéniség vagyok, no akkor kezdj el körbenézni, mert bármikor jöhet a leendő párod.( El ne szalaszd!)
2010. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Vehetnéd úgy, hogy neked ez is jól áll
2010. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
14:52, köszi, ez így jól hangzik, bárcsak meg tudnám magam győzni erről. de ha pozitív hozzáállással indulsz neki és évekig azt tapasztalod, hogy a környezeted ezt nem így látja, akkor hogy tudnál hazudni magadnak? persze talán másképp ezt nem is lehet sokkal tovább bírni.
2010. márc. 8. 14:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!