Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok és kövér. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok és kövér. Az ilyen lányoknak semmi esélyük pasit találni?

Figyelt kérdés
Mindenki (pasik) keresztülnéz rajtam, mintha nem is léteznék. Így hogy ismerkedjek?
2010. márc. 8. 13:29
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
81%
Minden relatív. Mindenki tetszik valakinek! Most nem bántásból mondom, tényleg, de van egy ismerősöm(anyu barátnője) hát ha nincs 150Kg, akkor itt pusztuljak meg. Ronda, pattanásos a bőre, a fogai...:/ és van férje, és szereti... És a férje nem egy olyan ronda faszi, hanem egy egész jól kinéző valaki
2010. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim válasza:
21%

Vannak csúnya és kövér pasik akiknek semmi esélyük szép nőt találni.. És hogy ne maradjon senki egyedül szépnőknek széépasik

csunya,kövérnőknek csunya, kövér pasik

Szóval a te kategóriádba keress.

Szerintem

2010. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
72%
Akinek nem a külső számít, annál van esélyed, ha kedves, aranyos lány vagy:) És azok a fiúk érnek egyébként többet, akiknek nem a külső számít;)
2010. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
29%

Fogyjál le, csinosítsd magad.

A férfiaknak nem kell csúnya dagadt nő, csak azoknak akiknek nem jut más.

Tegyél ellene.

2010. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
59%

nincs olyan hogy ronda ember,csak elégedetlen!!

tudom,hogy nehéz ezt mondani,főleg ha nem látod magad szépnek,de kell az önbizalom, mert ha magabiztosnak érzed magad akkkor az kihat a kisugárzásodra,és ez más emberekben is jobb érzést kelt mint egy önbizalomhiányos ember. fel a fejjel biztos h van valaki a világon akinek te vagy a legszebb;)

2010. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
60%

Legyél kevésbé csúnya és kevésbé kövér! :)


Most biztosan azt gondolod, hogy viccelek, talán átfut az a gondolat is benned, hogy ez nem így működik. Ha így van, erre csak azt tudom mondani, hogy de igen, így működik. Ez a tapasztalat. Aki valamiért nem akar változni, változtatni, annak ezer oka, indoka és kifogása lehet erre. Aki akar, az túlteszi magát ezeken. Talán nem lehetsz döntős a világszépe választáson, és sosem leszel anorexiás, mert más az alkatod. De a lehetőségeidet kihasználhatod. Ha akarod.

2010. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
15%

Mért ne kéne dagadt nő? van aki kifejezetten arra bukik. Mondjuk nem értem, de ha az jó neki akkor rajta.

Amúgy kérdező: Tegyél ellene! sportolj, egyél egészségesen, ne zabálj annyit, és foglalkozzál magaddal

2010. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
Ha a kövérség a baj, azt könnyen meg lehet oldani.
2010. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt írod,akkor elégedetlen vagy magaddal.Ha elégedetlen vagy magaddal,akkor tegyél ellene,mert a kisugárzás nagyon sokat számít.Érezd jól magad a bőrödben,ahhoz pedig tenned kell.
2010. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

sajnos az én "kategóriámban" lévő pasik nem tetszenek. mert hiába vagyok kövér, nem bírom a kövérséget - ezért saját magamat se. ezen talán lehetne segíteni, de a csúnyaságon nem. és igen, kedves vagyok meg minden, de most komolyan, szerintetek ez kit érdekel? :))

próbálok fogyni, több-kevesebb sikerrel, de azt nem mondhatnám, hogy zabálok...

2010. márc. 8. 13:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!