Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok és kövér. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok és kövér. Az ilyen lányoknak semmi esélyük pasit találni?

Figyelt kérdés
Mindenki (pasik) keresztülnéz rajtam, mintha nem is léteznék. Így hogy ismerkedjek?
2010. márc. 8. 13:29
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
71%
mindenki megtalálja a maga párját.. am hány éves vagy?
2010. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
ezt szerintem csak úgy mondják. :)) 28. eddig nem sikerült megtalálni.
2010. márc. 8. 13:58
 13/49 anonim ***** válasza:
83%

Az miatt biztos nem vagy csúnya, mert kövér vagy. Lehet a kövérség alkati kérdés, nem feltétlenül az evés függvénye. Kövéren is lehetsz szép. Adj magadra, mosolyogj sokat, legyél kedves és nem lesz gond.

(3. hozzászóló voltam)

2010. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
25%
Így jártál.
2010. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
13:59, tulajdonképpen ez az igazság. próbálok javítgatni, de kicsit már belefáradtam.
2010. márc. 8. 14:02
 16/49 anonim ***** válasza:
60%

Minden a viselkedéseden múllik! A kisugárzás a lényeg!Énse vagyok valami vékony,de megpróbállok diétázni,addig meg élvezni az életet.Próbálj kicsit megnyílni és legyen nagyobb a szád. Sajnos a mai világban a csendesek nemigazán érvényesülnek.

De mivel tudod magadról hogy nemvagy egy Barbie ezért ne is az iskola Ken-jét keresd...próbálld felmérni a helyzetet hogy vajon kinek jönnél be és az alapján válassz.

15/L

2010. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
és másik (előbbi) 13:59, elég sokat mosolygok, egyelőre még nem ment el a kedvem teljesen, de lehet, lassan feladom. :)
2010. márc. 8. 14:03
 18/49 anonim ***** válasza:

28? Azthittem max 15 :S Akkor nem írhatom, hogy "ráérsz még majd jön" habár van egy ismerősöm, 32 évesen volt először pasija, és vele vesztette el a szüzességét is:D Na mindegy. Hát figyelj. Miből gondolod hogy ronda vagy? Az, hogy te így látod, nem jelent az ég világon semmit!

És tényleg csak a kisugárzás... Ha érződik rajtad, hogy elégedetlen vagy magaddal, senki nem fog odamenni hozzád, mert senkinek sem kell egy nyafogós "jajde csúnya vagyok" csaj. Legyél életvidámabb, boldogabb, energikusabb!

2010. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű... legalábbis nálam simán így működik...

Ha reggel felkelek és belenézek a tükörbe, akkor az meghatározza az egész napom. Vannak "csúnya" napjaim, amikor egyszerűen csúnya vagyok, nem áll jól a ruha, nem jó a smink stb... olyan persze, hogy mindenki más is csúnyának néz... viszont ha úgy vagyok vele, hogy wáó ez igen, jól nézek ki, akkor mások is úgy viszonyúlnak hozzám. Nem vagyok egy kimondott modellalkat (170cm/82kg), de volt már, hogy utánam fütyültek az utcán és mondták, hogy csinos vagyok. 19/L

2010. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
14:03, volt egy idő, amikor próbáltam "nagyszájú" lenni, de ez nem az én stílusom, gyorsan abba is hagytam. és nem is arról van szó, hogy valami Adoniszt keresnék, igazából a szemüveges, kicsit kopaszodó, kicsit pocakos, mackó-jellegű férfiak jönnek be, de ezek (se) sajnos rám se hederítenek. én csak elképzelni tudom, milyen lehet egy nőnek, ha érdeklődnek utána. persze ezt volt időm elfogadni, de hát..
2010. márc. 8. 14:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!