Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok és kövér. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok és kövér. Az ilyen lányoknak semmi esélyük pasit találni?

Figyelt kérdés
Mindenki (pasik) keresztülnéz rajtam, mintha nem is léteznék. Így hogy ismerkedjek?
2010. márc. 8. 13:29
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
ok
2010. márc. 8. 15:19
 32/49 anonim válasza:
49%

Ne add fel,nem szabad és ne törődj itt pár bunkó hozzászólással,hallgass azokra akik pozitív dolgokat írtak.Én is 28éves vagyok,182cm és sajnos nem vagyok vékony típus,erős a csontozatom.Ha ez mond valamit: 114cm-80cm-99cm. Régen a suliban sokat csúfoltak,de ma már ez nem így van..Több olyannal is találkoztam aki ma már éppen az ellenkezőjét mondja,sőt..És boldog kapcsolatban élek,8 hetes kismama vagyok.

Regisztrálj társkeresőkön,tegyél fel képeket,írj magadról pozitív dolgokat és legyél büszke magadra.Hidd el akkor hamarosan rádtalál a szerelem.Szorítok neked! Ha tudok segíteni írj nyugodtan.

2010. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy képet.
2010. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
babám, te nem kövér vagy, max husi! ez nem kövérség...
2010. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim válasza:
Szerintem egy kis önbizalom kérdése az egész. Próbálj magabiztosabb lenni és érezd jól magad a bőrödben. Ezt a pasik is egyből észreveszik. :)
2010. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Képet kérünk!

Az előző barátnőm ennél alacsonyabb és súlyosabb volt. De olyan kisugárzása volt, hogy ez eszembe se jutott.

2010. márc. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
16%

Ááááá dehogy vagy kövér! 172/84 egy lánynak? Végül is egy igencsak jó erőben lévő fiatal élsportoló férfi testsúlykilogrammjai egyezhetnek meg a magassága 100 cm-en felüli részével. Ha jól tévedek a kérdezőnk ennél 12 kg-mal több (és ráadásul lány), szóval hülyítsétek csak szegényt tovább.

Le kellene dobnod magadról egy 20-ast minimum, de 25 kg még jobb lenne. Természetesen ésszel, fokozatosan, nem drasztikus módszerekkel, a bevitt kalóriamennyiséget csökkentve, annak is a minőségi összetételét javítva, emellett pedig aerob edzést végezve.

Egyébként az eszem megáll, hogy ebben az országban úgy el vannak szállva maguktól a nők (egyes előttem válaszolók beírásai alapján), hogy már a 170 valamennyi/80+-os zsírdisznók is képesek szépnek érezni magukat. Gondolom ehhez a "fantasztikus" külsőhöz minimum egy 2 méter magas szőke kék szemű vízilabdázó dukál, aki természetesen egyben multimilliárdos is. Úgy látszik mióta valaki kitalálta ezt a baromságot, miszerint milyen szépek a magyar nők, azóta már a bányarém is tündérkisasszonynak képzeli magát, úgymond alanyi jogon (ez a kérdezőre mondjuk pont nem vonatkozik).

2010. márc. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
79%

na kedves utolsó válaszadó, te aztán most sokat segítettél, biztos ebből lesz ereje nekikezdeni egy fogyókúrának, hogy lezsírdisznóztad. mekkora szemét vagy. hihetetlen. ő maga is belátja, reálisan ki is mondja, hogy kövér. nem tudom minek kell sértegetni.


nyilván ekkora súly ekkora magassághoz sok. de szerintem is azzal kell kezdenie, hogy elfogadja magát, igyekszik azt sugározni, hogy ő is nő, nem azt, hogy kb minden reggel lehányja a tükröt, amikor belenéz. mert amíg lefogy (ha lefogy) addig is telik az idő, amíg élni kell. és ezt az életet jó lenne minőségi életként élni, nem úgy, hogy bezárja magát a "ronda és kövér vagyok" gondolatba. mert biztosan nem ronda.


kedves kérdező, nagyon nagyon drukkolok neked, hogy sikerüljön fogynod, és megtalálnod a harmóniát.

2010. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
75%

A választ már megadtam. (tegnap 13:36)


Jól le is pontozták. Ebből tudom, hogy "betalált". Ami nem fáj, azon az emberek vagy jót röhögnek, vagy hamar túlteszik magukat rajta. Azon akadnak ki, ami valóban fáj. Az pedig az "igazság". Jelen esetben én azt látom, te keseregni akarsz a szomorú sorsodon és ehhez keresel társakat / közönséget. Én egyik sem vagyok, én vagyok az, aki azt mondja, hogy mindenki tud változtatni, változni. Aki akar. Képzeld, ez a saját tapasztalatom! (Amúgy 150 kg vagyok és fiú.) Egy jó darabig nem volt barátnőm, mert rossz helyen kerestem. Ez már régen volt. És az sem igaz, hogy csúnya és kövér embernek csúnya és kövér pár jár. Butaság. Semmi alapja. Aki így gondolkodik, az persze ezt is fogja kapni, de nem azért, mert ez általános szabály, hanem azért, mert ő így gondolkodik.


Te úgy gondolkodsz, hogy csúnya és kövér vagy, nem jár neked "rendes" udvarló. Ezért aztán nincs is. Ennyi. Jártam már pár önismereti csoportban, láttam már pár nagyon jó csajt, akik mind meg voltak győződve arról, hogy ők csúnyák és/vagy kövérek. És senki nem közeledik hozzájuk "úgy". Mi lett ennek a következménye? Ha valaki mégis "úgy" próbált meg közeledni, akkor azt nem hitték el, lerázták, hogy ez

a, hülye

b, szórakozik csak velük

c, nem érdemes beleélni a dologba magukat, mert csak nagyobb pofáraesés lesz a vége


stb. stb. stb.


Így LEHETETLEN normális párt találni, ez biztos. Felmerül viszont a kérdés, kinek kell ezen változtatni? És az, akinek változtatni kell rajta, miért nem képes erre? Na erre való az önismereti fejlődés. Máris túl sokat vártál vele. Ez persze szíved joga. Senki nem szólhat bele a sorsodba, én sem. Ha ezt akarod, tedd! Ne várd, hogy ezért sajnáljalak. Nem foglak. Sajnáltam már magamat eleget, míg rá nem jöttem, hogy hülyeség. :o)

2010. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
kérdező írj privit ;)
2010. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!