Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel már tényleg lemondhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel már tényleg lemondhatok arról, hogy barátnőm lehessen?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és még nem volt párkapcsolatom. Igaz már szűz sem vagyok. (legalább... hiszen az még plusz mínusz pontok lennének a nőknél)


Oké, tudom, hogy ha valakinek tényleg én kellek, akkor azt nem fogja zavarni. De sajnos sok-sok év alatt még nem találtam ilyen nőt.


Most meg már úgy érzem, hogy túl idős vagyok ehhez.


2015. márc. 7. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan 26 évesen túl idősnek tartod magad a pár találáshoz!? Valaki még 50 évesen is az igazit keresi,szerintem te még bőven nem csúsztál le róla ;)
2015. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy semmiről sem lekésve, nem a kőkorszakban élünk, amikor az embernek 13 évesen már gyereke volt és az átlag életkor 32... Kérdés, hogy Te mit teszel ezellen illetve mit gondolsz, miért nem jön össze? A külsőddel van baj, vagy nincs önbizalmad? Próbálkozol egyáltalán, és ha igen, ez miben, hogyan mutatkozik meg?
2015. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet véletlenül, hogy túl nagyok az elvárásaid?

Jársz társaságba? Vagy jártál valaha egyáltalán? Nincs veled valami gubanc? Van egy nő ismerősöm, aki ugyanilyen, egyszerüen nem tudom, hogy mit csinál rosszul, de azt a valamit nagyon rosszul csinálja...

Későnek nem késő, de hajrá...!

2015. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem bantasbol, de azert 26 evesen el kellene gondolkodni azon, hogy mi lehet a baj. nem lehet, hogy a te igenyeid tul magasak? altalaban akarki akarhogy is nez ki, ha a sajat szintjen probalkozik, van parja.
2015. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szóba kerültek az igényeim, elvárásaim.


Szeptemberben randiztam egy 90 kilós lánnyal. Félreértés ne essék, tetszett nekem, nem ezért emeltem ki a súlyát, hanem azért, ami miatt visszautasított: a külsőségek miatt.

És ez csak egy volt a sok közül.


Én erős hobbi szinten sportolok. (értsd. versenyekre is járok, de nem nevezném magam profi sportolónak, mert nem ebből élek. van rendes munkám)


Kíváncsi lennék mi lenne a hozzám illő kategória. Tavaly decemberben bepróbálkozott egy egyedülálló anyuka, aki ráadásul munkanélküli volt, és szintén túlsúlyos. Erre azért nemet mondtam, mert 26 éves szingli pasiként, párkapcsolat nélkül nem szeretném egy jópasinak a gyerekét nevelni.


Láthatjátok, hogy nincsenek nagy elvárásaim. Úgy veszem észre, hogy a nőknek vannak irreálisan nagy elvárásaik. PL. hogy objektíven nézve középszerű a nő külsőleg, de olyan pasira vágyik, amilyet a topmodellek is el tudnának képzelni maguk mellé.

2015. márc. 8. 07:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondoltam mindjárt, hogy a nők a hibásak :D Múltkor volt egy ugyanilyen történet, ott is a gonosz felszínes világ, meg a még gonoszabb nők voltak azok, akik miatt a srác egyedül volt, véletlenül sem magában kereste a hibát...
2015. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szóval szerinted is teljesen érthető, hogy a nők külsőtől függetlenül jópasit keresnek?


Míg a végén én leszek felszínes, mert úgy gondolom, hogy nem minden nő mutatna jól egy jópasi mellett :)



Hagyjuk...

2015. márc. 8. 11:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a te válaszod volt olyan, amiből egyértelműen azt lehet leszűrni, hogy veled semmibaj nincsen sőt, tulajdonképpen te egy adonisz vagy, egyszerűen a nők túl magas elvárásokkal néznek ki maguknak férfiakat, köztük téged is, holott te jobbat érdemelsz. Nézd, mindenki talán a maga számára megfelelő partnert. Ha neked ez eddig nem jött össze, mert állítólag te ennél jobbat érdemelsz, akkor mégis csak nézz bele a tükörbe és legyen egy kis önkritikád. Lehet amúgy nem is a külsőddel van a baj, hanem a hozzáállásoddal. Pl ez a válaszod is, minimum egy nagyképű tahónak tűnsz. Nekem sem kellenél. Egyébként sok nőnek nem is jön be a nagyon kigyúrt kategória. Egyébként jó volna, ha leírnád, hogy mit teszel meg azért, hogy mégis csak összejöjjön valami, hova jársz el (pl ezt a gyerekes anyukát, meg azt a 90 kilós nőt hol ismerted meg) stb. Plusz azt is megsúghatnád, hogy SZERINTED milyen típusú lány illene hozzád. Ki az, akire azt mondod, hogy méltó lenne hozzád és mi alapján gondolod ezt?
2015. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A 90 kilos lannyal nem volt semmi bajom. Tetszett nekem. O utasitott vissza. Mert szerinte jobbat erdemel.


A gyerekes novel sem lett volna semmi bajom, pedig o sem volt egy szexbomba egyaltalan. De gyerekes not nem szeretnek. Meg van ra az okom. Nevezz onzonek es egoistanak de ha eljon az ideje sajat gyereket szeretnek. Mas gyereke is aranyos es kedves de nem szivesen nevelnem.


Mindketto tarskeresos ismeretseg volt. Eloben ugyanis egyaltalan nem vesznek eszre mert nem vagyok jokepu. Sem magas. Az arcom es a magassagom is atlagos.

2015. márc. 8. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!