Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüzen, vagy nem szüzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzen, vagy nem szüzen férjhez menni?

Figyelt kérdés
Kis falvakban még mindig szokás szüzen férjhez menni, aminek én semmi értelmét nem látom. Győzzetek meg, h mégis miért érdemes!!!
2010. febr. 8. 21:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
en mar nem vok szűz, ugyh nem tudom, h milyen lenne, ha ugy mennek ferjhez. de en nem tennem. minek? :)
2010. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

A szüzesség egy idealizált valami, de semmi értelme! Túl nagy kérdést csinálnak a szexualitásból!


A szex jó! Aki élvezi (a földön élő emberek 99%-a), élvezze kötöttségek nélkül!

2010. febr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem a kötöttségről van szó. de az se jó, ha már 14-15 évesek nagyban nyomják.
2010. febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért kéne bárkit is meggyőzni valamiről, vagy annak az ellenkezőjéről? Mindenkinek a maga dolga, akkor és úgy csinálja, ahogy szeretné. Szeritem.
2010. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
mondjuk aki abszolút szüzességpárti, tuti h még nem szexelt egy jót soha se:-)
2010. febr. 11. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!