Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüzen, vagy nem szüzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzen, vagy nem szüzen férjhez menni?

Figyelt kérdés
Kis falvakban még mindig szokás szüzen férjhez menni, aminek én semmi értelmét nem látom. Győzzetek meg, h mégis miért érdemes!!!
2010. febr. 8. 21:15
1 2
 1/15 Thurston ***** válasza:
54%
Nem érdemes.
2010. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
naaaa szűzen menj férjhez kérlek!!
2010. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
pontos érveket kérek!!!!
2010. febr. 8. 21:18
 4/15 Thurston ***** válasza:
58%
Akkor. Nem érdemes. MÉghozzá azért, mert oltári nagy szopás, ha akkor derül ki, hogy abszolút nem illetek egymáshoz az ágyban, amikor már összeházasodtatok. Ugynais mondhat akárki akármit, a szex fontos egy kapcsolatban, és felmérések szerint a kapcsolatok több, mint ötven százaléka szexuális problémák miatt megy tönkre. (Bár egyes pszichológusok szerint az összes, és talán ebben is van valami, ha nagyon mélyre ásunk.)
2010. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"mert ha berakja a férjed a p*csádba a f*szát akkor megtudja hogy használt e vagy nem"


Orvoshoz menj!

2010. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

én szüzen mentem, mert mi így láttuk jónak és marhára nincs semmi bajunk egymással.

ja és nem kis faluban laktam.

21/L

2010. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
0%
véletlenek mindig vannak.
2010. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Thurston ***** válasza:
39%

Erre vagy nagyon kicsit esélyetek volt, vagy (amit valószínűbbnek tartok), hogy majd pár év után lesznek olyan problémáitok a folyamatos szexuális feszültség miatt, amit egyrészt a tapasztalatlanság okoz, másrészt meg az elfojtott indulatok, hogy nem fogjátok kibírni egymás mellett.


Elég sok hasonló esetet vettünk a tanszéken.

2010. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerontem érdemes szüzen férjehez menni. Igazán csak akkor fehér a hófehér menyasszonyi ruha, ha egy ártatlan leány viseli. Sokkal jobb érzés csak a nagy Őnek odaadni magad! A férjed is értékelni fogja, hogy csak vele szeretkeztél, nem fog jogosan k˛-nak gondolni, plusz sosem lesz téma nálatok, hogy milyen volt az előző partnerekkel, velük jobb volt, miért nem voltál képes megvárni engem stb. Szóval a helyedben megvárnám a férjem! Csak nyerni lehet vele: ha pedig mégsem illetek össze, ahogy előttem szólók írták: még elválni mindig el lehet.
2010. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Szűzen mennek férjhez, de már nem szűzen válnak el fél év múlva.
2010. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!