Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne több gyereked azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne több gyereked azért (IS), hogy minél kevesebb eséllyel legyen csak meleg gyereked? Vagy neked nem szempont, nem félsz?

Figyelt kérdés
Olvastam ilyeneket, hogy ha 1-ből 1 gyerek meleg, azt sokaknak sokkal nehezebb elfogadni, nagyobb tragédia, mint ha 3-ból, 4-ből 1 az. Most nem az elfogadásról beszélek, hogy szereted utána is meg minden, hanem hogy az ember hogy érzi magát utána. Pl. 1 gyereknél hogy "na, valszeg kihalt a családfám".
2014. máj. 31. 13:58
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

#4


Ez nem egészen így működik, mert genetikai okok alakítják ki a szexuális beállítottságot.Persze, fontos a jó minta, de ha valaki homoszexuális, akkor abból a legjobb neveltetés sem csinál heteroszexualitást.

2014. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Kérdező: Két meleg is tud utódot nemzeni egy harmadik ellentétes nemű fél segítségével, tehát nem hal ki, az attól még az én unokám is lesz és szeretni fogom nagyon.
2014. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
17%

# 9:

Minden ember rasszista, csak nem egyenlő mértékben. Az evolúció során nem véletlenül alakult így...

2014. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
mindenkié kihal, ne légy ilyen kis buta! :D látsz valahol dínókat? óriáslajhárból sok van? az ember fiatal faj és kihaláshoz közelít 150 év szorgos munkájával. remélem már érted!
2014. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
13: ezzel nem értek egyet. Habár... Végül is én is fajgyűlölő vagyok. Gyűlölöm a pókok faját.
2014. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
52%

"Hanem hogy mellékesen szomorúak lennének-e más dolgok miatt. Például hogy nem lesz unokátok, kihal a család, stb. (Nem, nem hal ki mindenkié egyszer - hiszen akkor ma nem is léteznének emberek) "


- Az ember szerencsére máshogy is tud maradandó értéket alkotni a szaporodáson kívül.

2014. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%
semmilyen alkotásunk nem maradandó. kivéve a Föld tönkretétele, fajok kiirtása :D
2014. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

# 15:

Nem is kell egyetérteni. Erről szól a tolerancia, hogy én elfogadom a véleményedet... Te viszont nem vagy toleráns a rasszistákkal szemben, az írásod alapján.


Én sem szeretem a cigányokat és a négereket, viszont semmi bajom nincs a kínaiakkal és egyenesen imádom a japánokat. Ugyanakkor ha a nem kedvelt népcsoportok elmennek mellettem, akkor nem fogom őket leköpni, vagy megrugdosni, mert toleráns vagyok. Sőt, még csak nem is illetem őket jelzőkkel...


Te elmondhatod ezt magadról, ha rasszistával találkozol?

2014. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

Hát az én gyerekem inkább legyen rasszista mint bu*i, vagy transz.

Kitagadnám a családból az fix...


Ott van a baj, hogy az emberek tényleg becumizzák, hogy "ő ilyennek született EL KELL FOGADNI". Nem elfogadni kéne, hanem gyógymódot keresni.


Csak ez a mai "mindent elfogadunk" világban kb. istenkáromlás.

2014. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

El. Kerülöm őket nagy ívben.


Viszont nem mondhatom el ezt magamról, ha pókkal találkozok.

Akkor anyázok, szitkozódom és szólok a páromnak, hogy valamit csináljon vele, majd sikítva, rémüldözve kiszaladok.

2014. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!