Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne több gyereked azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne több gyereked azért (IS), hogy minél kevesebb eséllyel legyen csak meleg gyereked? Vagy neked nem szempont, nem félsz?

Figyelt kérdés
Olvastam ilyeneket, hogy ha 1-ből 1 gyerek meleg, azt sokaknak sokkal nehezebb elfogadni, nagyobb tragédia, mint ha 3-ból, 4-ből 1 az. Most nem az elfogadásról beszélek, hogy szereted utána is meg minden, hanem hogy az ember hogy érzi magát utána. Pl. 1 gyereknél hogy "na, valszeg kihalt a családfám".
2014. máj. 31. 13:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
54%
Nekem ez nem gond. Ha meleg lesz, meleg lesz. Mindegy csak rasszista ne legyen.
2014. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
69%
nem érdekel. mindenkinek kihal a családfája. előbb vagy utóbb.
2014. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%
Ha nekem az összes gyerekem leszbikus, gay, biszex, transzszexuális, pán-szexuális lenne, akkor is az én gyerekeim lennének és szeretném őket.
2014. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
13%
Nálam más szempontok érvényesek. Mi nem a vereségre rendezkedünk be. A szeretet a legfontosabb. Úgy neveljük őket, hogy a másik nemhez vonzódjanak, nem mondunk rájuk olyanokat, amiket pl. lányokra mondanak. Azt a modellt mutatjuk nekik, ahol egy férfi és egy nő között létezik intim kapcsolat, szerelem, vonzódás, majd családalapítás. Ha ezt látják, és figyelünk, hogy egészséges identitásuk alakuljon ki, így neveljük, nem lehet ilyen probléma. Ha meg mégis, arra is megvan a módszerünk, hogy hogyan kezeljük, de mindenekelőtt szeretettel, elfogadással, hogy majd ő maga is önként felismerje a problémát és tudjon tenni is a változásért és meg is változzon.
2014. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Engem az sem érdekel, ha négy van, més mind meleg volna. Csak legyen boldog.
2014. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
egy homi soha nem változik meg. legfeljebb öngyilkos lesz a degenerált szülőktől, olyantól amilyet felettem lehet olvasni :D
2014. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem szempont, nem félek.
2014. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

3:

Persze, ezt értem és alap. De nem is ezt kérdeztem.


Hanem hogy mellékesen szomorúak lennének-e más dolgok miatt. Például hogy nem lesz unokátok, kihal a család, stb. (Nem, nem hal ki mindenkié egyszer - hiszen akkor ma nem is léteznének emberek)


Csak hogy szempont-e és mennyire, hogy minél inkább ne legyen az, ha lehet.

2014. máj. 31. 14:06
 9/33 anonim ***** válasza:
72%
Komolyan van olyan, aki szerint a melegség nagyobb gond, mint a rasszizmus? Erre kaptam mínuszt? Akkor azt ki se fejtem, hogy a saját nemhez való vonzódás génhiba, amin nem lehet változtatni, a rasszizmus pedig felfogás/nevelés kérdése... Jó, hogy 2014-ben ez még valakinek nem egyértelmű.
2014. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
86%

Vazzeg, megnézem azt aki sikeresen átkonvertálja a gyerekét:D a szexuális beállítódást vagy akár a nemi identitást nem lehet befolyásolni, max igencsak degenerált módokon....de abból meg nem egy egészséges szexualitású gyerek lesz.

Nekem mindegy, hogy kihez vonzódik, én szeretni fogom. Azért a gyerekem. Tőlem hupikék is lehetne, akkor is az lenne. Nincs olyan, hogy csak akkor szeretlek ha ilyen vagy olyan vagy, mert az nem szeretet. Amúgy meg vannak rokonaim, majd lesznek nekik gyerekeik, és öröklődik az ő génjük. De ha meleg gyerekem lesz, mindent megteszek érte, hogy boldog élete lehessen, ha tudom, hozzásegítem ahhoz, hogy gyereket is nevelhessen. Ő legalább biztos nem fogja úgy tanítani, hogy figyelj pistuka, bármi lehetsz, csak meleg nem, mert akkor nem foglak szeretni.


Amúgy a kedvencem ez:

"Nekem ez nem gond. Ha meleg lesz, meleg lesz. Mindegy csak rasszista ne legyen."

Király vagy:))!

2014. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!