Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pofon elnézhető egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pofon elnézhető egy házasságban?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk házasok a feleségemmel.Voltak nehézségek házasság előtt és most is.De nagyjából megoldottuk.

Viszont a héten kimozdultam a haverokkal.Eléggé feszült voltam.Féltékenykedik mert mostanában a munkám miatt sok nővel találkozok.(szerelő vagyok)

Szóval buli után csak másnap mentem haza.Idegesen várt majd veszekedett velem,hogy miért csinálom ezt vele.Miért maradtam ki eddig stb.

Mondtam,hogy nyugodjon le nem történt semmi.Erre lekevert egy pofont,hogy ne hazudozzak.

Itt majdnem kitört belőlem az állat.Majdnem visszaütöttem.Az alaptalan vádaskodás a többi.De nem tettem meg.Csak eljöttem a barátomhoz.

Nem akarom felrúgni a házasságunkat.De ez most eléggé kiakasztott.

Én 27 éves vagyok ő 26.

Egyszerűen tanácstalan vagyok.Mert mi van ha még egyszer előfordul és nem tudok magamnak parancsolni?Sosem tudnám megbocsájtani,hogy bántottam.


2013. dec. 22. 22:52
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

1 évben egyszer nélküle akartam lenni.Mekkora bűn.

Azért jöttem ide mert én személy szerint adnék esélyt a házasságnak.

2013. dec. 23. 22:17
 32/32 anonim ***** válasza:
Szerintem elnézhető. Az én szememben egy nő által férfinak adott pofon nem azonos súlyú, mint fordítva. A magam részéről soha nem ütném meg a feleségemet, de ha ő adna egy pofont, ezért semmiképpen nem rugnám fel a kapcsolatunkat.
2014. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!