Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pofon elnézhető egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pofon elnézhető egy házasságban?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk házasok a feleségemmel.Voltak nehézségek házasság előtt és most is.De nagyjából megoldottuk.

Viszont a héten kimozdultam a haverokkal.Eléggé feszült voltam.Féltékenykedik mert mostanában a munkám miatt sok nővel találkozok.(szerelő vagyok)

Szóval buli után csak másnap mentem haza.Idegesen várt majd veszekedett velem,hogy miért csinálom ezt vele.Miért maradtam ki eddig stb.

Mondtam,hogy nyugodjon le nem történt semmi.Erre lekevert egy pofont,hogy ne hazudozzak.

Itt majdnem kitört belőlem az állat.Majdnem visszaütöttem.Az alaptalan vádaskodás a többi.De nem tettem meg.Csak eljöttem a barátomhoz.

Nem akarom felrúgni a házasságunkat.De ez most eléggé kiakasztott.

Én 27 éves vagyok ő 26.

Egyszerűen tanácstalan vagyok.Mert mi van ha még egyszer előfordul és nem tudok magamnak parancsolni?Sosem tudnám megbocsájtani,hogy bántottam.


2013. dec. 22. 22:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
kur vára de nem.
2013. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
NEM.24F
2013. dec. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

nem

kissé idegesek vagytok mind 2-en

próbáljatok elmenni 1 pár napra valahová és egymással foglalkozni

2013. dec. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Olyan nővel én szóba sem állnék többet, aki pofozkodik. Rendkívül sportszerűtlen.
2013. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%
Nem nem elfogadható. Ahogy az sem, hogy miért feszíted a húrt, amikor tudod, hogy alaphangon feszültség van köztetek? Miért csak másnap mentél haza?
2013. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Mert részegek voltunk,szórakoztunk egész este.Mondtam neki,hogy elmegyek kikapcsolódni.Lehet haza se megyek!

Előre letisztáztam!

2013. dec. 22. 23:04
 7/32 anonim ***** válasza:
Nem nézhető el.
2013. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Így, hogy előre szóltál, pláne nem nézhető el.
2013. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezért én minimum BDSM játékokat (azon belül is S/M) játszanék az asszonnyal, úgy, hogy ő a szenvedő fél.
2013. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Nem mondod :D ***** válasza:
Szerintem ha már valaki házasságra adja a fejét, akkor alapból nem marad ki éjszakára, ha amúgy is féltékenységi gondok vannak. Én nem pofozkodtam volna, csak elhúztam volna valamerre egy hétvégére, hadd gondolkozz egy kicsit...
2013. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!