Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pofon elnézhető egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pofon elnézhető egy házasságban?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk házasok a feleségemmel.Voltak nehézségek házasság előtt és most is.De nagyjából megoldottuk.

Viszont a héten kimozdultam a haverokkal.Eléggé feszült voltam.Féltékenykedik mert mostanában a munkám miatt sok nővel találkozok.(szerelő vagyok)

Szóval buli után csak másnap mentem haza.Idegesen várt majd veszekedett velem,hogy miért csinálom ezt vele.Miért maradtam ki eddig stb.

Mondtam,hogy nyugodjon le nem történt semmi.Erre lekevert egy pofont,hogy ne hazudozzak.

Itt majdnem kitört belőlem az állat.Majdnem visszaütöttem.Az alaptalan vádaskodás a többi.De nem tettem meg.Csak eljöttem a barátomhoz.

Nem akarom felrúgni a házasságunkat.De ez most eléggé kiakasztott.

Én 27 éves vagyok ő 26.

Egyszerűen tanácstalan vagyok.Mert mi van ha még egyszer előfordul és nem tudok magamnak parancsolni?Sosem tudnám megbocsájtani,hogy bántottam.


2013. dec. 22. 22:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
46%
ebben csak az a vicces, hogy ha visszaütöttél volna akkor te vagy az állat, bezzeg ha a nő üt először akkor nincs semmi gond. nem beszélve arról, hogy sok olyan nő van aki verbális és mentális erőszakkal gyakorlatilag kiprovokálja, hogy megüssék. mondjuk ebben a helyzetben én sem ütöttem volna meg, inkább ütnék a falba vagy összetörnék valamit. mindenképpen szembesíteni kell a történtekkel, hogy gondolja át és ha még egyszer valami ilyesmi van akkor kalap-kabát.
2013. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
46%

Hmm...

- Ha egy férfi pofoz meg egy nőt, azonnali szakítás, ráadásul a férfi a sz_r, hogy "már de hogy jössz ahhoz, hogy megüss egy nőt?!?"

- Ha a nő pofoz meg egy férfit, az rendben van, a férfi biztosan megérdemelte...


Vagyis akármi is van, mindig a férfi lesz a hibás.


24/N

2013. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Miért ne maradhatnék ki?Nincs gyerek előre szóltam,hogy elmegyek.Szerintem ezzel nincs probléma.Vagy ha igen akkor a te gondolkodásodban kell keresni.
2013. dec. 22. 23:16
 14/32 Nem mondod :D ***** válasza:
Kimaradhatsz, csak nem akkor, amikor épp feszültség van féltékenykedési okokból...de lehet, hogy tényleg velem van a baj, és az a normális, ha minél jobban feszegetjük a húrt és provokáljuk a másikat...
2013. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Kellett a kikapcsolódás!Ráadásul alaptalan hiszti amit csinál.
2013. dec. 22. 23:22
 16/32 Nem mondod :D ***** válasza:
Akkor az itteni kérdezgetés helyett, bújj hozzá, éreztesd vele, hogy csak ő fontos neked és magyarázd el neki türelmesen, hogy nincs mitől félnie és hogy nem helyesled a reakcióját. Van amikor félre kell tenni az egot...de te tudod, a te házasságod...
2013. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Ma már nem megyek haza.Majd holnap munka után.

De tudod hányszor bizonygattam neki?Rengetegszer!Folyamatosan,hogy semmi baj nincs és megnyugodhat.Nem csalom meg és nem is fogom!

2013. dec. 22. 23:30
 18/32 Nem mondod :D ***** válasza:
Nem érezteted vele eléggé vagy nem segítesz abban, hogy több önbizalma legyen...
2013. dec. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Néha eljut az ember arra a pontra amikor megkérdezi:minek?

Igyekszem lehet,hogy nem a legjobban de ő csak nem változik.Akkor már minek?

2013. dec. 22. 23:51
 20/32 Nem mondod :D ***** válasza:
Gondolkodj el azon, hogy miért pont őt vetted feleségül, és megéri-e küzdeni a dologért...ha a válasz nem, akkor hagyd a fenébe az egészet, mert így csak fölöslegesen bántjátok egymást...
2013. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!