Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pofon elnézhető egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pofon elnézhető egy házasságban?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk házasok a feleségemmel.Voltak nehézségek házasság előtt és most is.De nagyjából megoldottuk.

Viszont a héten kimozdultam a haverokkal.Eléggé feszült voltam.Féltékenykedik mert mostanában a munkám miatt sok nővel találkozok.(szerelő vagyok)

Szóval buli után csak másnap mentem haza.Idegesen várt majd veszekedett velem,hogy miért csinálom ezt vele.Miért maradtam ki eddig stb.

Mondtam,hogy nyugodjon le nem történt semmi.Erre lekevert egy pofont,hogy ne hazudozzak.

Itt majdnem kitört belőlem az állat.Majdnem visszaütöttem.Az alaptalan vádaskodás a többi.De nem tettem meg.Csak eljöttem a barátomhoz.

Nem akarom felrúgni a házasságunkat.De ez most eléggé kiakasztott.

Én 27 éves vagyok ő 26.

Egyszerűen tanácstalan vagyok.Mert mi van ha még egyszer előfordul és nem tudok magamnak parancsolni?Sosem tudnám megbocsájtani,hogy bántottam.


2013. dec. 22. 22:52
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Mert ő életem nője,de ha nem akar változni és segíteni......
2013. dec. 23. 00:03
 22/32 Nem mondod :D ***** válasza:
Akkor segíts te neki...képzeld magad a helyébe...egy féltékeny nő csupa önbizalomhiány és általában azt hiszi, hogy kevés a párjának...tölts vele több időt, egy ideig hanyagold a barátaidat, nem teljesen, csak hogy érezze, hogy őt választod helyettük..és folyamatosan erősítsd meg az önbizalmát....
2013. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

"Mert ő életem nője,de ha nem akar változni és segíteni......"


Ha változnia kell, hogy boldog legyél vele, akkor talán mégsem ő életed nője. És lehet, hogy neked is kéne változnod valamiben. Mi előtt elvetted nem volt ilyen? Ha nem, akkor mitől és mikor változott meg? Ha meg ilyen volt, akkor már bocs, de hülyeség volt elvenni. Feltételezem sikerült a lángoló szerelem közepette megházasodni, ami szerintem a lehető legnagyobb hiba. Az nem normális dolog, hogy valaki ennyire féltékeny ha soha semmi okot nem adtál rá. Lehet, hogy egy párterápia is rátok férne, de hogy le kéne ülnötök normálisan, higgadtan és őszintén beszélgetni, az fix. A pofonnal nem értek egyet, csúnya dolog hogy megütött. Ez már nagyon komoly probléma.

2013. dec. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Régen nem volt ilyen.Nem azért kell változnia,hogy én boldog legyek.Hanem azért,hogy MI legyünk boldogok.Együtt.

3 év után házasodtunk össze.Nem a nagy szerelem közepette.

Akkor esett teherbe mondhatni az volt a kapcsolatunk fénypontja.De elvetélt.Azóta valahogy csak romlik az egész.

Megteszek én érte mindent,de néha kell a szünet.Főleg ha változást se látok.Nem vagyok én szent.De legalább bízhatna bennem.

2013. dec. 23. 12:52
 25/32 anonim ***** válasza:

Már nem te vagy a vezér, ha ezt merte tenni, ALAPTALANUL. Ráadásul úgy, hogy nem gondol őszintének sem vele szemben.

Sztem lépj le.

2013. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, főleg így karácsony előtt, de ekkora idióta Te sem lehetsz, férfi létedre! Egy nő számára életet adni (ezt vedd kettős értelemben, mert nem csak egy gyereknek ad életet, hanem - ideális esetben - azt a férfit ajándékozza meg gyermekkel, akit szeret, hisz - megint csak ideális esetben - ez házasságban történik meg) az egyik legfontosabb életcél. Ilyen szempontból kettős értelemben esett el és szenvedett csorbát az önbecsülése és azzal, hogy Te nem állsz mellette, nem biztosítod őt a szerelmedről (ez most kiemelten fontos!), valamint önzésből támadási felületet hagysz neki, csak rontasz a helyzeten.

Nézd az ő szemszögéből! Nem sikerült kihordania egy gyermeket, ezért úgy érzi, hogy nőként kudarcot vallott, az önbecsülése a mélybe zuhant és emiatt attól fél, hogy elhagyod, esetleg megcsalod, hisz a vetélés miatt már nem tekintesz rá egész nőként.


Azt javaslom, hogy nagyon gondolj át mindent, tegyél félre minden személyes sérelmed (még a pofont is), és ülj le vele megbeszélni a vetélés óta eltelt dolgokat! Biztos, hogy ez a baj, Neked pedig biztosítanod kell róla, hogy szereted, hogy mellette állsz és hogy a vetélés nem állhat közétek, hisz fiatalok vagytok, gyereketek még bőven lehet.

2013. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Azért, mert elvetélt még felpofozhatja a hőn szeretett férjét, mert Őnagysága úgy gondolja, hogy a képébe hazudik a hűséges, kitartó férje ?


Rágalmazás után tettlegesség is lesz.. elmebeteg a nő.

2013. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

26.

Jó,hogy véded és engem hibáztatsz.De megteszek érte mindent.Hidd el tényleg fontos nekem éreztetem vele,hogy fontos,szeretem őt és ő életem nője.

De kell a kikapcsolódás!

Könnyű engem hibáztatni úgy,hogy bele se látsz.Ennyi segítséget amit adtam neki a fél német hadsereget rendbe lehetett volna tenni a háború után és ezzel viszonozza?!

2013. dec. 23. 21:40
 29/32 anonim ***** válasza:

Hát persze.. ha megütsz egy nőt, Te vagy a hibás.. ha Téged ütnek meg, akkor is.


Én leírtam a véleményemet, ahogy mindenki más is. 10ből 9 ember már összepakolt volna, bármennyire is szeretné és kötődne hozzá. Lényegtelen min mentetek keresztül, ha ez ennyi idő és minden után bekövetkezett, annak oka van.


De ha sajnálatért jöttél, akkor részemről jó szórakozást a további életedben, de ne tegyél fel következő kérdést, hogy még menthető-e a dolog.

Totál figyelmen kívül hagyta amit mondtál, egyáltalán nem hisz semmit a szavaidból ennyi idő után.. miről beszélünk.. és még fel is pofoz..

2013. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Nem mondod :D ***** válasza:
Na és miért nem próbálsz meg vele együtt kikapcsolódni? Ha már házas vagy, nem a haverok kellene legyenek az elsők...így szép lassan elveszíted a feleséged, előbb utóbb otthagy, ha van egy csepp esze, és majd akkor jöhetsz azzal a kérdéssel ide, hogy mivel rontottad el...Nem tudom felfogni, hogy miért fontosabb egyeseknek a buli, pia, haverok, mint a saját családjuk/ párjuk.
2013. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!