Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mi a véleményetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi a véleményetek ha egy lánynak tetoválása van?

Figyelt kérdés
Undorít, kizáró ok, tetszik, bejön, jó, nem érdekel, stb...minden véleményre kíváncsi vagyok és mindet felpontozom! (Ha köze van a kérdéshez és nem trágár! ;))
2013. jan. 17. 02:50
1 2 3 4
 31/32 llaci56 válasza:

Tapasztalatom szerint a nőknél a tetoválás mérete fordítottan arányos az illető hölgy külcsínével. Magyarul: minél rondább a csaj, annál nagyobb a tetoválás.

Pasikon is undorító. Első pillantásra olyan, mintha le lenne hányva a karja vagy a lába.

Létezik néhány (ma divatos????) dolog, melyek elembertelenítik a viselőjét. A fültágító és az orrkarika viszont hasznos dolog, mert ki lehet kötni az illetőt az üzlet vagy a kocsma előtt.

2014. máj. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

#4: xDDD


Nos,ha a csajom tetoválást csináltatna , akkor saját kezűleg távolítanám el azt az ízléstelen borzalmat a testéről :D

Komolyra fordítva a szót,én leginkább a 28-as válaszolóval értek egyet erről a kérdésről. Általában nem vonz az ilyesmi engem egy csajon , túlnyomó többségüknek SZERINTEM nem is áll jól , csak hát ez napjainkban egy nagyon "trendi" dolog , plusz még a média befolyása is rátesz egy lapáttal. Sztároknál (ezalatt nem az antitalentum kategóriára gondolok) még rendben van , hogy varratnak , mert nekik hozzátartozik az "imidzsükhöz" , de az őket majmoló tiniken viszont nagy valószínűséggel nem fog jól kinézni , függetlenül attól , hogy nekik tetszik-e. Az oldalt felborotvált haj is sokaknak bejön , de szerintem kb 100/1 csajnak áll jól , de a haj legalább visszanöveszthető , igaz a tetkót is ellehet tüntetni , de a "nyoma" örökre ottmarad.

Az meg szerintem egy külön vicc , hogy kb minden harmadik 17 éves kislány tetováló akar lenni , minden nagyvárosba nagyjából 3-4 ember viszi a pálmát , a többi meg.... Na mindegy , kicsit elkalandoztam a témától:)

A kérdésre visszatérve , ha tényleg valami egyedi tetkója lenne , és nem nagy felületen akkor talán különösebben nem zavarna ,de egyébként kifejezetten taszít.

2014. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!