Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ha egy lánynak sok...

Milyen ha egy lánynak sok tetoválása van? (szerintetek)

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
az attól függ. Például szerintem kézre nem valami nőies tetováltatni, de ha mondjuk a hátán/lábán/szegycsontjánál/csípőjén van és szép minták, akkor nem baj. Vagy mit értünk sok alatt?
2012. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
ha ilyesmi válaszra vársz akkor nekem nem jön be.. tele van az egész teste tetkóval, élete végéig meg még 1ooox megbánja.. egy kettő tetoválás még rendben van de hogy sok.. nekem nem :S
2012. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene

De majd megtanulod te is hogy magad miatt csináltass bármit is, és ne más miatt, mert látod hogy már lehordják a kérdést

20/F

2012. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem jelenleg 5 van, mindegyik minta viszonylag nagy. negatív kritikát anyámon kívül még nem kaptam senkitől miattuk :D
2012. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi számít soknak? amúgy ha van számára jelentése, és nem idióta, tömeg csillagok, pillangók és madarkák/madártollak, akkor tetszik, szexinek vélem.
2012. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek a tetovált csajok. Ha a karjuk végig van tetoválva, vagy ha csak pár tetkó külön-külön, úgy is. Persze azokat jól viselni kell, de szerintem nagyon jól mutat egy nőn. Az ilyen érveket sosem értettem, hogy "nem tetszik, mert még ezerszer megbánhatja". Az legyen már az ő baja, nem a tiéd. Az már inkább indok, hogy "nem tetszik, mert közönségesnek találom, vagy mert előítéletes vagyok a tetkósokkal" :D Bocs, nem személyes, csak az egyik válaszadó válaszán megakadt a tekintetem.
2012. dec. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Attól függ, mennyire mennek a stílusodhoz/öltözködésedhez. Valakin tud nagyon "gagyi" lenni, máson viszont vadító. Önmagában a sok tetoválás szerintem lehet szép egy lányon, de tudni kell viselni!
2012. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszadóra azt is mondhatnám, hogy én írtam de nem én írtam csak pont megegyezünk :)
2012. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

En jelentem tele vagyok es meg nö is vagyok :)

- 2 karom, kezfejen kivül, tele

- oldalam vegig, honaljtol - combig, befut a hasamra is

- 2 lapockam es derekam is kesz, mar csak össze kell kötni

- labaim meg alakulnak

- mellkasomon, vallaimon szinten kesz van

- fülem mögött is lehet talalni :D

Kapok hideget - meleget miatta böven. A szülök altalaban nagyon ki vannak akadva es rengeteg negativ kritikat kapok tölük. 2 kisgyerek anyukaja vagyok, a gyerekeim imadjak, a ferjem szinten es a gyerekek csoporttarsai is imadjak, ha en megyek a gyerekekert, ezt egy hangos: Szia szines mami, kijelentessel fejezik ki :D

De pont lesz@rom, hogy masok mit mondanak rolam, nekem igy jo es valahol minden kisebb - nagyobb mintanak megvan a maga jelentese.

2012. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!