Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mi a véleményetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi a véleményetek ha egy lánynak tetoválása van?

Figyelt kérdés
Undorít, kizáró ok, tetszik, bejön, jó, nem érdekel, stb...minden véleményre kíváncsi vagyok és mindet felpontozom! (Ha köze van a kérdéshez és nem trágár! ;))
2013. jan. 17. 02:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
en nem fiu vagyok de szerintem a legtobbuknek bejon.:) nekem eddig csak dicsertek. csak az a baj nem lehet leallni vele.bar nekemmeg csak 1 van de tervbe van a kovetkezo:)
2013. jan. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen, mekkora és hol van.
2013. jan. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Engem nem vonz, de most ha lenne a nőn nem érdekelne szerintem. 20/F
2013. jan. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
39%

Egy picit lehet trágár?


Egy cigány és egy csinos nő egymással szemben utaznak a vonaton. A nő miniszoknyában van, nincs rajta bugyi és tetoválások vannak a lábán.

- Ki ez a szíp ember odatetoválva a bokájára? - kérdezi a cigány.

- Kádár.

- Jáj de szíp hád csókújjam már meg !

- Jól van.

A cigány nézi tovább a nő lábát, lát a combján is tetoválást.

- És áz ki?

- Kruscsov !

- Jéj de szíp hád csókújjam már meg !

- Jól van.

A cigány nézi tovább, benéz a szoknya alá és megszólal.

- Ki áz á csúnyá fekete szőrös ember?

- Fidel Castro!

- Ó de utálom, hogy verjem á fá..om a szájába!

2013. jan. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Első, nekem is csak egy van, de én is tervezem a következőt...az nagyobb lesz és nem sajnálom rá a pénzt sem. Nekem ez egyfajta önkifejezés. Mondjuk, a következő olyan helyen lesz, ahol nem igazán fog látszani, max. csak a leendő pasim... ;)
2013. jan. 17. 03:01
 6/32 A kérdező kommentje:
...fogja látni-ezt kihagytam.
2013. jan. 17. 03:02
 7/32 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar,sőt van akinek nagyon jól is tud állni,hacsak nem az arcán van.
2013. jan. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%
Sokak számára a tetoválás nem csupán divat, egyre többen vannak akik azért tetováltatják magukat, mert így akarják kifejezni, megvalósítani önmagukat. Minden egyes motívum egyfajta üzenet a külvilágnak, de a viselője számára is fontos mondanivalót hordoz.
2013. jan. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 nikozia12 ***** válasza:
Nekem 5 tetoválásom van ebből kettő elég nagy méretű. Szerintem függ a minőségtől. Nem volt még olyan h. valakinek a tetoválások miatt nem tetszettem. A párom meg egyenesen imádja őket. Szerintem csak meg kell találni a megfelelő partnert.
2013. jan. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tetoválás-párti, nekem nincs, de ha egy bejövős csajnak van 1-2 az nem gond, főleg, ha igényesek, és van annyi esze, hogy nem látható, vagy könnyen eltakarható helyre csináltatta.

37F

2013. jan. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!