Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mi a véleményetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi a véleményetek ha egy lánynak tetoválása van?

Figyelt kérdés
Undorít, kizáró ok, tetszik, bejön, jó, nem érdekel, stb...minden véleményre kíváncsi vagyok és mindet felpontozom! (Ha köze van a kérdéshez és nem trágár! ;))
2013. jan. 17. 02:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
22%
#4, ez sajnos nem volt vicces
2013. jan. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
43%
Én minden féle tetoválástól undorodom utálom és nálam akár kizáró ok is lehet! Bár ha szeretem a csaj lehet hogy annyira nem zavarna de már szakítottam csajjal ilyenért!
2013. jan. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
52%
Komoly kapcsolatra nálam mindenképpen kizáró ok.
2013. jan. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
A Mellén ne legyen, és lényeg h ne vigye túlzásba, szerintem meg a "rendszámtábla" szexi.
2013. jan. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
75%
nekem bejön. Persze nem az, amikor tele van tetoválva, pl arcon ne legyen, de azon kívül nem zavar. Meg amúgy is, egy tetkó, pláne egy nagyobb, az valahol "vadócságot", "mi a nem tetsziket", kívülállóságot, lázadást mutat, ami nekem nagyon bejön. Illetve az önkifejezés kérdése ugye, az sem utolsó. Aki felvállalja önmagát, az valószínűleg az ágyban sem visszahúzódó.
2013. jan. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
75%
nekem tetsik, ha egyedi és nem tucattetkó
2013. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
88%
És ha mondjuk, nem látjátok, hogy van tetoválása, mert ruha takarja, mit tudom én, randiztok 3-4-szer, és totál odáig vagytok a csajért, mert nem tudom, vicces, okos, jól is néz ki, aztán le akartok vele feküdni, és látjátok, hogy tetoválása van, akkor hazakülditek? Mekkora gáz!
2013. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Én elég tetovált női egyed vagyok és meglepő módon elég sokan leszólítottak már és pároom is természetesen imádja őket. :D (két felkar, mellkas, lapocka és nincs megállás, könyékig, térdig tele leszek mindenhol. :D )
2013. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 ivilicious ***** válasza:

én nagyon szerettem volna,de barátom nem engedi, mert hog neki gy a testem gyöyörű és maga az ártatlanság, és tlejesen más szemmel nézne rám,ha "össze lennék firkálva"

19L

2013. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
50%
Semmi kifogásom a tetoválások ellen.
2013. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!