Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mi a véleményetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi a véleményetek ha egy lánynak tetoválása van?

Figyelt kérdés
Undorít, kizáró ok, tetszik, bejön, jó, nem érdekel, stb...minden véleményre kíváncsi vagyok és mindet felpontozom! (Ha köze van a kérdéshez és nem trágár! ;))
2013. jan. 17. 02:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be.
2013. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
nekem bejön! csak ne legyen gagyi nonfig.
2013. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol/mennyi és, hogy "divattetkó-e".
2013. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Hú, át az egyik válaszolónk lenne mit írnom, mert azért nem teljesen van igaza, de most túl hosszú lenne...
2013. jan. 18. 00:05
 25/32 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek...
2013. jan. 18. 00:05
 26/32 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, teljes vádlis és teljes hátas tetoválással (plusz egy intim), és egyik sem túl nőies, szóval nem pillangó, csillag, virág, nonfig, delfin kacskaringós összevissza vonal és társai. Vad stílusom van, abszolúte pozitív visszajelzéseket kapok férfiaktól, a tetoválások miatt csak még inkább érdeklődnek irántam. Gondolom a megszokott p.csarendszámok után felüdülés a nagyméretű egyedi tetoválás számukra egy nőn.

Az a véleményem, hogy soha nem fogok olyan férfival közös jövőt tervezni és belé szeretni, akit elrettent ez a fajta vad önkifejezés, tulajdonképpen csak önmagamat mutatom be bőrre festett alkotásokkal. Így nem aggódom ezen, hogy mit fog szólni a leendő ;)

Egészen biztosan olyan férjem lesz aki imádja a tetoválásaimat, hiszen akkor engem imád. Az eddigi kapcsolataimban is csakis pozitív vélemény volt róla.

24N

2013. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Utolsó nálad a pont! Ha az illető szeret, akkor szeresse velem együtt a tetoválásaimat is, mert tök mindegy, hogy miért vonzódom hozzájuk, azok is én vagyok, sőt! Azok vagyok csak igazán én, hiszen nem divatból csináltatom őket...aki meg kiakad, hogy tetoválva vagyok, azzal úgysem szeretnék kapcsolatot és ennyi...inkább maradnék akkor egyedül örökre, minthogy valaki miatt lemondjak arról, ami a részem. De, ennyire azért csak nem durva a helyzet, hiszen sok fiú szereti, vagy legalábbis nem foglalkozik különösebben vele és jár egy olyan lánnyal, aki ki van varrva, mert miért ne? Ennyi...
2013. jan. 20. 03:54
 28/32 anonim ***** válasza:

Kicsit olyan ez,mintha egy nőnek összeég a fél feje, akkor ha szeret, akkor az égési heggekkel együtt is imádjon.

Akik nagy antitetkósok, azoknak ezek a nagy művészi plecsnik a testükre firkantva mind bőrhibának, oriási anyajegynek számítanak átvitt értelemben, ami nagyon szemben áll, ellenkezik a szép tiszta hamvasbőrű női testtel. Egyszerüen telejsen elvonja a figylemet az emberről. Én az embert gyönyörködném, nem a képet rajta. Ha képet akarok bámulni, akkor beszabadulok egy képtárba, ami úgyse történik meg, még falon is rühellem a cicomákat.

Nekem mindegy,ki mivel teszi egy életre tönkre magát, mert az tény,hogy egy tetoválatlan testet mindenki elfogad, míg a tetoválttól kb. az emberek min. 60% a száját húzza, annyira gagyinak tartja, legyen az akármilyen csúcsművészet is.

Persze ezeknek az embereknek szíve joga, úgy vágják tönkre a bőrüket ahogy akarják, ez csak egy vélemény itt.

Nekem ezekkel az emberekkel meg nem nagyon van dolgom.

Csak állati nagy szívás,mikor egy egyébként nagyon szép nő volna, akkor levetkőzve látni ezeket a nagy plecsniket rajta. Valamiért "automatice" hervad a faszom a látványtól, annyira természetellenes.

Persze lehet örülni neki, kicsit olyan mikor a nők ugrálnak örömükben,hogy ülepesseggű basagagyában máaszkálnak, a férfiakat meg a röhögőgörcs undorral keverve rázza ki, és még észre sem veszik.

2013. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Utolsó: a te nézőpontod is igaz, de személy szerint RÓLAM el sem tudná képzelni valaki aki felöltözve lát és szimpatikus vagyok számára, hogy ne lennék tele tetoválással. :) Annyira egyértelmű rám nézve, hogy milyen életfelfogásom van (megjegyzem mellette 2 diplomám és irodai munkahelyem, ahol még vissza is kell fognom magam), de aki rám néz és beszél velem 3 percet annak már leesik kiféle miféle vagyok. Holtbiztosan nem érné meglepetés egyik legényt se aki ruha után ruha nélkül lát :) De ez csak egy eset, nyilván sokakból nem nézed ki, hogy dolfing van a lapockáján az ing alatt.
2013. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom...mindegy! Valószínű én meg azokat a férfiakat, illetve személyeket nem venném figyelembe, akik ennyire undorodnak a tetkóktól...én ilyen vagyok, soha senki miatt nem lesz máshogy...de ez csak egy kérdés volt, sok fiú igenis szereti a tetkókat, veszem észre. Na meg, akiknek én tetszeni akarok, azok tetkókkal rendelkező személyek, szóval...volt is már sok ilyen fiúm. Én a normákkal nem érem be...de ne veszekedjünk! ;)
2013. jan. 21. 01:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!