Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta itt olvasgatok/válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta itt olvasgatok/válaszolgatok, nő- és embergyűlölő lettem. Ki van még így rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Megy folyamatosan az általánosítás, sárdobálás, farok/p*navakarás, hogy jaaaj, nem kellek senkinek, jaaaj, minden ember szemét, ecetere... Mintha nem is emberek lennénk, hanem majmok, tyúk méretű aggyal. Tavaly áprilisban kezdtem itt tevékenykedni, akkor még jókat nevetni jöttem ide, vagy hasznos tanácsokat kérni és beszippantott. És aztán szépen lassan leépültem érzelmileg, mert belém sulykolták, hogy a nőknek semmi sem elég, a férfiak szemét disznók, blabla...


Szóval nagyjából értitek, mire gondolok!? Igen, tudom, keressek hobbit, de amint gép elé kerülök, már leragadok ide, és lassan teljesen azonosulok a picsogó fajtával. Ki érzi ezt még rajtam kívül? Akár nő, akár férfi.



2013. jan. 3. 00:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is érzékelem ezt amióta elkezdtem kb 1 éve itt szarozok ezen az oldalon amint elkezdek unatkozni és 1 kérdésem nincs csak 10000 válaszom aminek a harmada trollkodás:P
2013. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek hogy az a szörnyű, bírom mikor néhányan aztmondják fúj milyen ez az internet mikor ez csak gépek hálózata és az ezt használók töltik meg tartalommal. Mondjuk ritkán válaszolok nyilvánosan kérdésekre de priviben négy nap alatt sok jófej emberrel futottam össze egy két barom volt de ők meg megkapták a beosztásukat.
2013. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ellenkezoleg!


Kifejezetten elvezem, hogy itt idonkent bepillantast lehet nyerni sokfele ember legbelsobb gondolataiba, elkepzeleseibe, problemaiba, mert itt konnyebben leirnak olyasmit, amirol nem biztos, hogy a hetkoznapi eletben beszelnenek.

Neha, egy-egy kerdes/valasz kapcsan szinte konkret jellemeket lehet gondolatban megrajzolni a leirtak alapjan. Ez pedig szamomra baromi erdekes.


En itt is tanultam sokat az emberekrol.

2013. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Azért akad bőven önálló gondolom, csak néha megkérdőjelezem, hogy normális vagyok az átlagos elvárásaimmal, én vagyok ennyire prűd, begyepesedett farok, vagy a többiek tartanak az agyhalál állapota felé?!
2013. jan. 3. 00:13
 15/17 anonim ***** válasza:

és a feministákat, vagy a normálisan gondolkozó korrekt csajokat meg lepontozzák,


A második rész oké, viszont a feministák (a maiak9 nem normálisak szerintem, simán férfigyűlölők.

2013. jan. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor nem érted a feminizmus lényegét. Persze, vannak a radikálisan gondolkodó feministák, ők tényleg férfigyűlölők, de egy normális feminista nem az. Egy normális ember, bármilyen nézeteket is valljon felméri azt, hogy vannak férfiak, vannak a nők, de csak azért, mert más van a lábuk között, egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál.
2013. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 okoska31 ***** válasza:

ööööö. valami megütötte a szememet a kérdésednél: Nő és embergyűlölő?


Akkor most a nő nem ember?:)

2013. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!