Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Embergyűlölő vagyok?

Embergyűlölő vagyok?

Figyelt kérdés
Utálom a kétszínű ri***okat, akik a másik háta mögött mindent kibeszélnek, elötte jópofiznak. Utálom azokat, akik csak a saját érdekeiket nézik, akik hálátlanok, akik nem viszonozzák a szeretetet. Akik mondják, hogy nincsenek rendes fiúk a világon, és ha találkoznak eggyel le se sz**ják... Akiknek nincs értékrendjük, akik erkölcsileg nullák. Úgy érzem megfulladok ebben a világban. 18/f (jó lenne valaki akivel beszélgethetnék, ha esetleg kedved lenne hozzá)
2012. febr. 2. 21:53
 1/7 walholl ***** válasza:

Érdekes témákat feszegetsz, ha van kedved dumálhatunk. Küldj egy msn címet.

Egyébként nem vagy embergyűlölő. Talán magasan van a mérce, túl gyorsan elhelyezed az embereket halmazokba. Elcseszett egy generáció a mostani tiniké, azt aláírom, de azért még lehet találni normális embereket.

2012. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez az igazság, örülnék ha találnék chatpartnereket
2012. febr. 4. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Ajaj. Akkor én is embergyűlölő vagyok :) Ugyanígy gondolom, ahogy te. Nem minden lány kétszínű ribanc, de a 90%-a kb az... Te korodban főleg. Nekik még a rosszfiúk kellenek. Majd ha odacsinálnak neki egy gyereket, akkor elgondolkoznak az értékrendjükön.
2012. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Énis olyan vagyok mint te :))

Mióta felköltöztem Pestre, teljesen egyedül vagyok, nincs egy barátnőm, akivel tudnék beszélgetni, minden lány osztálytársam csaka diszkó, a kúrás, a skalpgyűjtés érdekli..

15/L

2012. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Én talán azoknak a tizenéves lányok nevében szólhatok, akik nem épp kétszínűek és kelletni sem akarják magukat. A lányok száma, akik szét vannak szolizva, rettentően karcsúak, divatosan öltözködnek, és fokozatosan értéktelen szajhákká válnak, egyre jobban nő. Szinte már ez vált Magyarországon a normálissá: csak szőkére meg feketére festett hajú lányokat lehet látni, akik télen is olyan sötét bőrüek, mint a júniusi 30 fokban. Ezektől én sok támadást kapok, mert meg vannak róla győződve, hogy gyönyörűek. Én viszont, aki smink nélkül jár és lapos talpú cipőben és nem csorog minden szépfiú után a nyálam, megkapom, hogy csúnya vagyok és szűzen halok ^^"" Tehát öregem, nem csak te szenvedsz a mai lányoktól, hanem azok a csajok, akik megpróbálnak értékrenddel bírni.
2012. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez igaz, és egyre kevesebb a normális lány/fiú
2012. febr. 4. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Tök igaz, de részemről le vannak ejtve. Egyéni probléma, ki hogy szúrja el az életét...
2012. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!