Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Albérlet szexért, ti belemenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albérlet szexért, ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Adódot egy lehetőség, hogy ingyen lakhatnék, egy új építésű lakásban, egy férfival, ezért "cserébe" "csak" annyit kéne, tegyek, hogy heti 2-3 alkalommal ki elégítem őt, egyébként nem igazán volna otthon, mert napi 12-14 órát dolgozik. Jelenleg nincs senkim és hát anyagilag sem állók túl jól, úgy hogy hajlók a dolog felé.

2012. dec. 7. 16:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

#30

Szia megírhatnád hogy mikor mennyek hozzád, szeretnék fel dugni neked egy seprű nyelet. Árat is mondj légyszíves! A moderátoroknak írnám hogy ez nem erkölcsi kérdés így biztosan fogsz jelentkezni hisz ez nem erről szól!


#31

"Mindenki ugy boldogul,ahogy akar."

Nem igaz!

Mindenki ugy boldogul,ahogy TUD! Nagy különbség. Ha mindenki úgy boldogulna ahogy akar nagyon rossz világot élnénk.

Amúgy nem savanyú a szőlő. Szerintem nem vagy normális hogy számodra ez elfogadható. Nincs itt semmi álszentség, csak annyiról szól a történet hogy nekünk akik álszentek fontos hogy a gyerekeinkre egy olyan világot hagyunk ahol nem kell szexuális ellenszolgáltatást nyújtani kajáért/lakhatásért. Gondolom téged sem zavarna ha egy foci csapat menne át a lányodon naponta, mert lenne neki cserébe egy jó kocsija.


Ássátok mélyre magatokat hogy ilyent le mertek írni.


Amúgy a kérdezőnek ez nem kényszer. Ha az volna nem itt picsogna. Azt tenné amit tennie kell hogy életben maradjon. Szerintem ez sokkal inkább kényelmi kérdés és most meg lehet kövezni...

2012. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 fospuska ***** válasza:
ha minden dugásért ad 15 rongyot,ahogy illik,bérelhetsz sajátot.
2013. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

27 nek

SZANALMAS VAGY


kedves kerdezonek

meg ne tedd nehogy mar aruba bocsasd a tested fel alberletert, meg a vegen mar annyira megszokott lesz a dolog es normalis neked,hogy barmikor kepes leszel barmikor barkivel lefekudni csakhogy megkaphass vmit

2013. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 fospuska ***** válasza:
sima k.rvaság ez,nem kell ideológiát gyártani hozzá. p.nával fizetni ugyanaz,mint érte.
2013. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Hát ha ő is ott lakna,az túl kevés ezért.

Ha egy különálló lakásod van cserében,akkor beleférhet.Ha nem túl taszító az illető.

De gondolom,aki nem talál magának ingyen szexet,az nem lehet vmi vonzó.

2014. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 knife1 válasza:
Én tutir bevállalnám, csak már lenne olyan nő, aki Debrecenben kiadná nekem a lakását/szobát, heti 2-3 szexért cserébe, de csak ha vihetek fel más nőket is!
2014. okt. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!